Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik irányba...

Szerintetek melyik irányba érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 10. osztályos vagyok, de szerintem fontos tudni merre szeretnénk menni tovább. Az a "baj" hogy rengeteg minden érdekel. Művészetek minden ága, de a jog is.

Őszintén nem tudom eldönteni mi is szeretnék lenni. Sok tervem van. Szerintetek melyik irányba érdemes manapság menni?,persze amint tudok külföldre szeretnék menni lehetőséget szerezni.

Köszönöm előre is 17/L


2011. szept. 15. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha külföldön szeretnél elhelyezkedni, akkor ne jogot tanulj, mert a magyar joggal ott nem mész semmire. Művészetek alatt mit értesz?

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok. Minden érdekel, de semmit se vagyok képes hosszú ideig csinálni. Egyébként a régészet érdekel, illetve a kriminológia (utóbbihoz előbb jogon kell végezni).

16/L

2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külföldön szinte csak fizikai munkát kapsz.

Oda nem kell jogász vendégmunkás.

Akiket ismerek és tudom hogy külföldön dolgozik az mind fizikai munkás(hentes, festő, kőműves, kertész).

A nők általában idős ápolásra mennek ki.

Menj egészségügyi pályára ha vinni akarod valamire.

2011. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Hát festek,rajzolok művészetire jártam. Tehát van tehetségem.

Nem szeretnék egészségügyit tanulni valahogy az nem érdekel:) De még van időm kitalálni mit szeretnék,és köszönöm a válaszaitokat=)

2011. szept. 16. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!