Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes ezt folytatnom?

Hogyan érdemes ezt folytatnom?

Figyelt kérdés
A nyáron fogyókúráztam szerencsére sikerült is leadnom jó pár kg-t, mára viszont 3 kg választ el attól a testsúlytól, amit elszeretnék érni. Ez viszont nem akar lemenni, már 2-3 hete tartom a súlyom, pedig úgy eszem, mint eddig és sportolok is. Változtassak valamiben a mostani fogyókúrámon ? Eddig úgy fogyóztam, hogy 3-ig ettem rendesen, utána semmit, sok vizet ittam, és futni/biciklizni jártam. Hatásos volt. De most mit csináljak ?
2011. júl. 30. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
engem az is érdekelne, hogy ha lefogsz még 3 kilót, utána hogy fogsz táplálkozni
2011. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de nekem is ez a bajom, 3 kg-t nem tudok leadni már több, mint egy hónapja. -.-

Szóval, engem is érdekelne a válasz.

2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingáztassátok a ch mennyiséget, vegyetek vissza a kcalból és emeljétek az intenzitást a mozgásnál.

Ha megálltál a fogyókúráddal 2kg azonnal rád fog pattani, hiszen vissza fogja tölteni a test az izmokban tárolt tápanyagokat ami vízmegkötéssel jár. Ha elérted a kívánt súlyt, szimplán csinálj mindent ugyan úgy ahogy fogyás közbe csak emeld a kajád és csökkents egy kicsit a sportot.

2011. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!