Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keveredtél már nagyobb konflik...

Keveredtél már nagyobb konfliktusba (esetleg verekedésbe) az utcán? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egyszer megkergettem és megvertem egy másik gyereket hazafelé menet, aki egész nap csúfolt előtte az iskolában.
2011. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam, hogy jól tetted. Alsóban megtapasztaltam én is az ilyen emberek stílusát... ők is megérdemelték volna.
2011. szept. 18. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy lány megvádolt azzal, hogy feltörtem az egyik közösségi oldalát és kiírtam mindenféle hülyeséget. A csajt ezer éve nem láttam, bár igaz, hogy régen utáltuk egymást, de gimiben már mással foglalkoztam, ráadásul az én számítógépes tudásom addig terjed, hogy bekapcsolom a gépet, ezek után elég érdekes rólam feltételezni, hogy feltörtem valaki adatlapját a közösségi oldalon. Szóval egy reggel elkapott engem meg a barátnőmet (akit szintén "vádolt") és egy bevásárló kp előtt ordibált , hogy te ilyen qrva olyan qrva stb. Úgy égett a fejem, mint mikor a cigányok ordibálnak az utcán. Én próbáltam nyugtatgatni, hogy kicsit halkabban , meg ne itt beszéljük meg, de majdnem megtépett, párszor meglökött, de ennyi. Hónapokig ezt hallgattam, a kis pajtásaitól fenyegető leveket kaptam, aztán szerencsére elcsitult a dolog. Úgy 3 éve történt.
2011. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!