Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az nagybaj ha elmegyek bulizni...

Az nagybaj ha elmegyek bulizni, és mindig verekedésbe balhéba keveredek?! nem tudom tolerálni az embereket. Azaz nem mindent. Mi lehet a bajom?! . Nekem is rossz, pedig amugy nem vagyok balhés gyerek, csak ha iszom.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 14:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagy baj. A probléma előbb-utóbb meg fog oldódni magától, hiszen majd csak találkozol valakivel, aki jól kioszt.
2010. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne bulizni járjál, hanem töltsd az idődet valami hasznos dologgal, hogy ember válhasson belőled. Például kezdheted mindjárt azzal, hogy megtanulsz helyesen írni.
2010. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. Addig lesz ez így, amíg valaki nem ad egy akkora pofont, hogy még oda is becsöngetsz, ahol alap sincs. Utána majd visszaveszel. Ha meg nem, akkor mindig lesz valaki, aki jól elagyabugyál.
2010. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
csicsk@vagy
2010. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

vertek már meg..most ettöl nem félek,,

soha nem voltam csicska gyerek..se semmi..valami belsökésztetés visz rá.. h verekedjek..de már a bnöm is mondta h ez gáz..de nem ugy kell elképzelni h megyek és aki velem szembe jön annak neki megyek..általába nem én kezdeményezem..de mindig összeakadok valakivel..elég egy beszolás..és megyek..kostolgatják az embert..stb..persze h szol érte..sokszor van h nem veszem fel a dolgokat..de addig addig feszegetik a hurt h kész vége..és más megoldás nincs,,

2010. febr. 10. 14:54
 6/28 anonim ***** válasza:
Sportolnod kéne, hogy tanulj egy kis fegyelmet. Box?
2010. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan helyekre menni, ahol sok a fa...ej
2010. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nem meg itt is..tanuljak meg írni..hát hallod..kössé bele ebbe is..meg utána a gyerek h csicska vagy..és ne vegyem fel..ne szoljak érte..na az ilyeneken huzom fel magam..akkor a minek kérdezem..ha erre futja neked is te nagyfejü h csicska vagy..az ilyet nem tudom elnézni..igy kezdödik általába..és azt hiszik ez mehet és jo dolog..
2010. febr. 10. 14:57
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
xanax?
2010. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj ,de nem lesznek barátaid és a szórakozóhelyekre sem fognak majd beengedni.

Talán nem kéne inni és akkor nem lenne ilyen gond.A verekedés miből áll? Elmentek bulizni belekötsz valakibe meglököd kapsz egy jobb egyenest és fekszel?


Talán tanulj meg hallgatni és tűrni...

2010. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!