Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek legyen 2020ban...

Szerintetek legyen 2020ban olimpia Budapesten?

Figyelt kérdés
Szerintem amúgy kell, mert megnyomná a turizmust, és minden tervezett beruházást meg lehetne valósítani.(4,5ös metró, 1es villamos továbbépítés, Ferihegyi gyorsvasút a reptérre, tranz-európai gyorsvasút(London, Párizs,Bécs,Budapest))
2011. szept. 19. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki, ha kis hazánk is rendezne olimpiát, de ilyen körülmények között, ami jelenleg van ezt nem igen tartom elképzelhetőnek.

Még 9 év múlva sem...

Persze az uniós pénz meg stb. jól jönne, hogy ezt azt fejlesszünk meg beinduljon a turizmus, de az olimpia, mint olyan nagyszerű, de mégis lassan térülő beruházás. Az a baj, hogy Magyarország így is folyamatosan süllyed bele az adósságtengerbe és néha mikor levegőhöz jutna, akkor fülig visszanyomják.


Kell az olimpia, de sajnos még nem aktuális.

Se az anyagi, se a morális, sem pedig technikai feltételeit nem tudja az ország jelen pillanatban megteremteni.

2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

"minden tervezett beruházást meg lehetne valósítani"...

de miből???

2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most kicsit fontosabb dolgokra kellene költeni a pénzt mint az olimpia hiszen igazad van valóban megnyomná a turizmust de maga az Olimpia megszervezése is rengeteg pénzbe kerül... És én ugyvélem hogy az ország pillanatnyilag nemáll ugy hogy képeslegyen megszerveznie gy olimpiát.

(Bocsi én most a mostani helyzetetírtam le mert nemtudom milesz velünk 2020-ra xĐ)

2012. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!