Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne ha jobb életkörülmény...

Mi lenne ha jobb életkörülmények közé kerülnél? Min változtatnál? Akármilyen témára értve!

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hehe, én is egy tanyára költöznék, és én is állat tartásból élnék. Meg lenne egy akármilyen terepjáróm, meg belovagolnám az Alföldet :)
2011. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vennék egy házat magamnak és azt olyanra csináltatnám ami nekem tetszik.

Nem költöznék el otthonról mert unalmas lehet egyedül élni, ha lenne barátnőm akkor össze tudnék vele költözni. Itt a faluban lenne a házam és hétvégente áthívnám a haverjaimat egy kis sörözésre vagy főznénk vmit. Pár hetente meg csinálnánk házibulit.

Eljárnék szórakozni és így megpróbálnék minél több embert megismerni.

Vennék autót és motort, a ruhatáramat lecserélném, a számítógépet szintén lecserélném.

A szülői házat(ahol most lakok) felújítanám.


A legnagyobb hangsúlyt a házra fektetném. Engem megnyugtat ha szép rendezett és parkosított az udvar és a ház is modern.


De az hogy jobb életkörülmények közt élni az relatív.

Az is jó ha gond nélkül megél az ember és az is ha van megtakarított pénze és olyan dolgokat megvehet amihez kevés ember jut hozzá.

2011. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!