Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen osztalyotok volt...

Milyen osztalyotok volt gimiben, tartjatok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A mi osztalyunk nem volt valami osszetarto mindig szethuztunk...voltak plazacicak(akiknek a tanulasnal minden fontosabb volt), voltak az amugy is bunkocskak es az atlagemberek, akik hatra vakra nem buliztak, s meg tanultak is neha...12-ben annyira megromlott a viszony az osztalykozossegben, hogy valosaggal mindenki varta a kicsengetest...van egy olyan 5-6 csajszi akik egymas feneket kinyaljak, kozben meg allandoan askalodnak valaki ellen...aztan most igy utolag mindenki aradozik, hogy milyen jo osztalyunk volt pedig nem...allandoan askalodott a tobbseg(annak ellenere, hogy nagyon eros osztalyunk volt...) aztan a kapcsolattartast eroltetik most nagyon, pedig ez is csak latszat...egyet sem erdekel, hogy mi van a masikkal csak a felszin miatt erdeklodik...nalatok hogyvan ez?
2009. szept. 8. 14:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nálunk úgy tesz az osztály, mintha összetartana, pedig ezt akkor sem nevezhetném osztályközösségnek, ha kényszerítenének. Most vagyok negyedikes gimis, de én biztos nem fogom (ahogy említetted) a sok plázacicával meg az egyéb pénzes emberkékkel tartani a kapcsolatot. Bár nálunk nem lesz olyan, hogy erőltessék. :)
2009. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálunk rendszeres volt a kavarás a gimis baráti körben, az egyiknek elmondjuk, másiknak nem-dolgok, a háta mögött kibeszélősdi és közben szemébe mosolygósdi.. Nem is tartom a kapcsolatot egyikükkel sem. Mindig gyűlöltem a kétszínűséget.
2009. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom a kapcsolatot senkivel. Pont elég volt az a 4 év belőlük.
2009. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
csatlakozom az utolsohoz, en 3 emberketvel tartom a kapcsolatot. latom akkor nem rosszabb az arany nalunk sem mint nalatok:P
2009. szept. 8. 15:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagy volt a széthúzás pedig egyforma stílusunk volt nagyjából...

3 éve érettségiztem, 2 barátnőmmel tartom a kapcsit,plusz az egyik ráccal aki am az unokatesóm:)

2009. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy elég volt 4 év a gimiből azzal sajnos egyet tudok érteni mert nálam is ez a helyzet.1 emberrel tartom a kapcsolatot hébe-hóba.
2009. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályközösség nem volt se jó, sem rossz. Az osztály egyik fele (a lányok) voltak azok, akik folyton hangoztatták a közösség fontosságát, de így 3 év után mi, fiúk vagyunk azok, akik rendszeresen összejárunk annak ellenére, hogy jó messzire kerültünk egymástól. De tényleg rendszeresen, legalább havonta egy hétvégi délután összeülünk, sörözgetünk, beszélgetünk, kártyázunk. Jó, persze közülünk sincs mindig ott mindenki, de így is lényegesen többször látom őket, mint lány osztálytársaimat. Én büszke vagyok arra, hogy ilyen barátaim vannak, akikkel töretlen a jó viszonyunk, és sokszor látjuk egymást. És úgy érzem, ez azért ritka jelenség, hogy egy gimis baráti kör ilyen összetartó legyen. Szóval mi azért tartjuk a kapcsolatot, és egyébként a lányokkal sincs különösebb gond, rendesek meg jó fejek ők is, nálunk nem voltak különösebb összezördülések.
2009. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ertem:) koszi a valaszokat
2009. szept. 8. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
antiszocok voltunk. igazából senki sem foglalkozott senkivel én is csak egy lánnyal beszélgettem(!) többiekkel azt sem, ilyen 2-3 fős csoportok voltak átnéztünk egymás felett. semmit sem tudtunk megszervezni. végülis még mindig jobb volt, mint egy kétszínű osztály
2009. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hat igen...:(
2009. szept. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!