Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Haza is kellett volna vinni?...

Haza is kellett volna vinni? Gonosz/irigy vagyok tényleg?!

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal elmentem tegnap este moziba (másodjára én álltam a jegyét). 21:00-ig tartott a film, apám értem jött. Beültem az autóba, mondta, hogy szóljak az osztálytársamnak, hogy hazaviszi (már elindult a buszváró felé).

Mondtam, hogy 'ez már nem divat', stb. Úgy vagyok vele, hogy ha az anyja engedi este buszozni... Nem is esik útba, ahol lakik. 'Moziztatom', és vigyem is haza?

17l


2011. szept. 22. 07:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Amit adsz, az Élettől többszörösen visszakapod majd.


Ha nem adsz (vagy nem szívesen), az Élet akkor hajtja majd be rajtad, amikor neked lesz szükséged segítségre. Ez kellemetlenebb lehet, mint egy mozijegy vagy egy fuvar.

2011. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy gonosz... Paraszt vagy
2011. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
nem apádéktól kaptad a pénzt mozira? szóval moziztatott és még haza is vitt. te tankolod a kocsit vagy te vezettel volna? szerintem mostmar sejted hogy irigy vagy-e.
2011. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Tahó vagy...Lehet, hogy nem ugyanazok az anyagi körülményei, mint nektek...
2011. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Én is álltam már nem egy dolgot. Fagyit, tollat ezt azt, de ezeket többszörösen kaptam vissza.

Nem nézem hogy miben adok szívességet, és nálam se nézik.


Amúgy meg alapból nem engedtem volna hazabuszozni este 9-kor pláne ha apám fel is ajánlja hogy elvisszük. Nem engedte volna a lelkiismeretem.

2011. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

egy kis figyelmesség-kedvesség lett volna..

Kérdező, figyelj Apukád tanácsaira, gondolataira- mert jobban tudja, mi a jó. Tanulj tőle. Nem szégyen, bár a Te korodban "nem divat" (de talán már úgyis ki is érsz ebből a korból 17 évesen)

2011. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Érzelmi analfabéta.
2011. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen, paraszt vagy. Ne haragudj.
2011. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Én apádat sajnálom...
2011. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Jaj de fognak téged utálni az emberek az életben, ha nem változol meg!

Nagyon jól írta az első válaszoló: mindent visszakapsz az élettől, amit adtál. Jót is, rosszat is.

Ha ilyen kis faszari, marokbaszi vagy, azt is vissza fogod kapni.

2011. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!