Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak Stohl...

Csak engem zavarnak Stohl Andrásról szóló sajnálkozó hírek?

Figyelt kérdés
Nem mondják meg a kislányának, hogy börtönbe megy, ez helyes, nagyon sok milliót bukik. Hát bocsánatot kérek, de nem volt tisztába azzal, hogy piása, drogosan nem ülünk autóba? A felelőtlensége miatt kárt okozott, legyen az emberi vagy anyagi. Egy törött autó igencsak nagy veszteség. A Nemzeti Vágtán is ott volt, vihorászott, pedig szégyellhetné magát. Az egyiket kiutáljuk, a másikat majdnem piedesztára emeljük. Sajnálom, mert jó színész, celebként utálom, de nekem már egy kicsit sok a pátyolgatása.
2011. szept. 22. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavarnak, mert már nem olvasom el őket. De egyébként igazad van, Stohl egy hős.
2011. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Előrebocsátom: jó színésznek tartom Stohl Andrást, aki kellemes hanggal van megáldva, még énekelni is úgy-ahogy tud. De mint műsorvezető, és mint magánember számomra egyáltalán nem szimpatikus, éppen a zavaros ügyei miatt.

Ezerszer megbánta a tettét, de ettől még vétkes. Nem bűnöző, aránytalan a 2 év 4 hónap, ahogy sokan 10 évre szeretnék lecsukatni... ez csak irigység... a 10 hónap véleményem szerint reális. Az viszont nem, hogy az öreg még tizen x milliót követel... ha egy egyszerű közemberrel fut össze, tudod mikor kap bármit is?... Gyorshajtás, ittas vezetés miatt okozott halálos kimenetelű baleset vétkes sofőrje felfüggesztett börtönt kapott. Oké, Stohl visszaeső, az említett sofőr a hírek szerint nem volt az. Ezért mondom, hogy kb reális a 10 hónap, mondjon bárki bármit. Persze, Császár Előd meg megúszta, ilyen is van. Ettől függetlenül jobban sajnálom a halálos balesetet okozókat, mint az áldozat családtagjait. Fáj, persze, én is vesztettem már el hozzátartozómat balesetben, mégsem kívántam semmi rosszat a vétkesnek. Tönkrement az élete, míg az enyém ment tovább. A halál az élet természetes velejárója, ezért a család túl tud lépni egy személy elvesztésén, fáj, gyászolják, de megy tovább az életük. Azoknak, akik halálos balesetet okoztak, tönkremegy az életük. Egyrészt az eljárások, esetleges börtön, de leginkább: a tudat, hogy elvették egy ártatlan ember életét. Ez nem természetes, ezt nagyon nehéz feldolgozni. És aztán még az általános közutálat, undor...


Na de eltértem a tárgytól: igen, sokat veszített Stohl. De ez van. Nem nézem meg azokat a híreket, vagy nem olvasom el, ami nem érdekel. Vagy ha mégis, nem akadok fenn rajta. Ne tedd te sem. Ha zavar, csukd be az újságot, vagy lapozz, vagy kapcsold ki/át a tv-t. Attól senkinek nem lesz jobb, ha mérgelődsz rajta, sőt, csak rosszabb lesz. Neked. Egyébként szerintem sem kell agyonsajnálni, csak mert ő Stohl... az a baj, hogy az emberek nem következetesek. Sokan imádkoznak érte... akkor is ezt tennék, és jaj szegény ártatlan, ha az ő családjukkal történt volna? Gyanítom a többség nem. És aki 10 év akasztásra ítélné? Szerintük ez reális lenne? Gyanítom valójában nem, csak nem szeretik a "művész urat". Nekem sem tetszett Ady életvitele, de ettől még a versei semmit nem veszítenek a szépségükből. Vagy de? Stohlé sem tetszik, de ettől még nem lesz rosszabb a hangja, vagy rosszabb színész. És akkor is a fentieket vallanám, ha ne adj isten velem, vagy családtagommal történt volna a baleset.

2011. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mert tudom, hogy mennie kell a dutyiba. Ott meg majd kapja a szószt hátulról. Akkor majd elgondolkodik mikor üljön piásan, drogosan a volán mögé. Minden hasonló bűnözőnek kívánom, hogy a börtönben legyen ideje átgondolni a tettét. Remélem egy 35" bestiával rendelkező szobatársat kap aki nem látott nőt, pasit 2 éve!


Ja és vazelint remélem nem vihet be magával!

2011. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:49


Naiv vagy. Olyan luxus cellát kap és olyan kiszolgálást, amilyet el sem tudsz képzelni. Egy haja szála sem görbülni. ,,Nyaral" 5 hónapot és aztán szabadul is.

2011. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!