Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A múlt éjszaka Stohl Andrásról...

A múlt éjszaka Stohl Andrásról álmodtam. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Az volt az álmomba hogy felszálltam egy helyijáratbuszra és ő volt a sofőr és mindenki kérdezgette.
2011. jún. 22. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy csak álmodtad. Az lenne a durva, ha ezek után buszsofőr lenne. Buszo-Stohl.
2011. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel a csapból is ő folyik mostanában,valószínűleg 600-szor hallottad a nevét,vagy láttad az arcát a tv-ben,ezért álmodtál vele.
2011. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én végül is szeretném ha nem kapna komolyabb büntetést és azt is hallottam hogy arról álmodunk ami érdekel,foglalkoztat.
2011. jún. 22. 09:41
 4/11 anonim válasza:

Az agyad próbálja feldolgozni a napi információ adagot és épp szelektálta a fölösleges dolgokat.. Sokkal jobban van ezzel a témával foglalkozva, mint kéne. Naponta tömve vannak a bíróságok ilyen esetekkel, de ő ismert ember, így valamiből meg kell élniük az újságíróknak, médiásoknak, ezért folyik még a csapból is Stohl.

Újat biztos nem mondtam de álmodból is látszik, hogy nem egészséges ha az ember egy nap 10x hallja ugyanazt a (számára szükségtelen) információt.

2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A busz egy zárt közösség, ő is ott van, és más emberek is bezárva egy egy megállóig....tehát remélem lecsukjááááááák.

Nem megyek bele részletes magyarázkodásba , de nekem elegem van abból, hogy támogatják a családját a társai, minket senki nem támogatott, amikor munkanélküli volt a családban mindenki. PEdig neki így is van mit a tejbe aprítania. Nem irigy vagyok,c sak reaális..

2011. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti oda vagy Stohl Andrásért tudat alatt tetszik neked!Nem csodálom mert jó pasi!Alám való!
2011. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy túl sok bulvárt nézel/olvasol.


Egyébként: kapjon olyan büntetést, mint mindenki más.

Ha te egész éjjel gürizel, és hajnalban elalszol a volán mögött, és elütsz valakit, szó nélkül lecsuknak. Senki nem fog aláírást gyűjteni érted.

Ha Andriska drogozik és balesetet okoz (ha jól emlékszem, ráadásul ez már a második eset volt - az elsőből nem tanult, mert megúszta), akkor neki aláírást gyűjtenek, te meg drukkolsz, hogy ne büntessék meg.


Kérdésem, hogy TE mennyivel vagy rosszabb ember, mint Andriska? Csak azért, mert más a foglalkozása, más elbánásmódot érdemel, mint te vagy én?


Erre a kérdésre választ várok. Köszi.

2011. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én pedig 1x azt álmondtam h vv alekoszal beszélgetek a villába, arról hogy hogy tudnék minnél tovább bent maradni. :)
2011. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy túl sokat nézed a kereskedelmi csatornákat.

Amúgy igen az ember a legtöbb álmában a napi befogadott információt dolgozza fel. Így remélem nem gondolod, hogy ez az álmod bármit is jelenthet. Vagy mit jelentsen? Hogy neked is petíciót kell írnod? Ez lenne a küldetésed? Stohlt vissza a volán mögé?

Nincs ebben semmi jelentés, néztél vagy olvastál vmit róla.

2011. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, ha felmentik, rajtad megy át kocsival betépett-ittasan.
2011. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!