Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Stohl Andrásról?

Mi a véleményed Stohl Andrásról?

Figyelt kérdés
Néztem ma a Lenin2-n a Naplót Vujity Trutymóval, hát ez a Stohl András-ügy teljesen kiborított. Miért nem fogja már fel végleg, hogy nem tesz semmit, ha önsajnálatot színlelve járja az országot drogprevenciós előadásokkal, miért nem fogadja el, hogy drogosan vezetett, hibázott, kész, ennyi, ülnie kell. Miért nevezi magát egy műsorban Magyarország legnagyobb hatású színészének, de tényleg hogy szorulhat valakibe ilyen kevés önkritika? Pali bácsi pedig, az áldozat, ettől még folyamatosan Stohl sztárügyvédeitől retteg, és ami lényegesebb, maradandó károsodást szenvedett.
2011. jún. 19. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egy kutyafattya
2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
hagyjuk már ezt a Pali bácsit, az is csak a markát tartja...
2011. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Stohl András egy jellemtelen, férfiatlan, gyáva figura. Az elején megpróbálta a barátnőjére hárítani, amit tett. Aztán sajnáltatta magát, és arra spekulált, hogy behízelgi magát az öregnél és családjánál, ad nekik pénzt, ők meg majd megbocsátanak, és mehet minden tovább úgy, ahogyan azelőtt. Most meg a drogprevenciós előadásaival akarja a saját imázsát erősíteni. Lehet, hogy tehetséges színész, de emberileg egy nulla, egy megcsinált bábu. Soha nem kedveltem, de a balesete óta egyenesen hányingerem van tőle.
2011. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
<covenant>: igazad van. A kérdezőnek is igaza van, nekem is ez a véleményem.
2011. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a drogprevenciós előadások jó magaviseletnek számít, így előbb szabadulhat
2011. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Egy jellemtelen, lelkiismeretlen, önkritikátlan szemétláda. Nem is értem, hogy valakinek hogy lehet ennyi bőr a pofáján, mint ennek...

Nekem már attól rossz hangulatom van, ha pár ember lenéz, ezt meg több millióan tudják be egy szánalmas embernek, mégis ott vigyorog a TV-ben, mintha ő lenne a földkerekség legnagyobb hőse.

Hányingerem van az ilyenektől, ráadásul ez még országos szinten is teszi...

2011. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Tehetséges színész, aki csinált egy hülyeséget, amit sokan csinálnak naponta, de megússzák baleset nélkül. De ha nem ússzák meg, akkor sem fogja őket a fél ország köpködni.
2011. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom, kicsit olyan buci szerintem.
2011. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Felelosseg tudata 0!

Szerintem nem ez volt, az utolso esete.

2011. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szóra sem érdemes ,visszaeső!!,-a büntetése is kevés min.: 3,5 évet kellet volna adni.Ha meg ússza, szégyen a bírókra

ügyészekre....ezt hozta a Pintér !!

2011. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!