Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Székesfehérváron hogy/hol...

Székesfehérváron hogy/hol ismerkedhetnék tizenéves rocker fiúkkal és lányokkal?

Figyelt kérdés
Rocker alatt nem a bakancsot és a szegecses ruhát értem. Hanem azt aki rockzenét hallgat..És olyanokkal, akik nyitottak az új barátokra. Mert szeretnék ismerkedni.
2011. szept. 23. 21:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A suli tabu. Ott csak gyökerek vannak. :)
2011. szept. 23. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
jaj én ilyesmi vagyok csak b udapesti..:=(
2011. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig az igazi rocker bakancsot hord. A többi "a rock túl bonyolult, hogy megértsd" szarfejű.

Én már 9 éve vagyok rocker, szóval csak jobban tudom. Így tanácsolom, hogy azokat, akik csőgatyát hordanak kerüld.

Székesen nem tudok, de Pesten van a Klub64.

2011. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fezen klub?
2011. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Najó figyi. Ha valaki olyan kérdést rak ki hogy pl Hogy öltözzek h rocker legyek? azt írjátok, nem aza lényeg és a zene meg az életérzés számít. Ha valki olyat, h nem hord bakancsot, divaatosan öltözködik, de a rockzenét szereti az életérzés megvan, arra meg azt írjátok, h nem is rocker. akkor most mi van???????? nem értem semmi nem jó. Szóval mind1 ugy mondom olyanokat keresek akik rockzenét hallgatnak, jófejek tizenévesek és nem túl "keményrocker" -ek. ha még így sem jó, nem tom mi legyen. Menjél máshová. Bocsi a helyesírási hibákért de siettem. Annak meg aki írt is valamit köszi:)
2011. szept. 23. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öltözködés az életérzés része.
2011. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!