Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol, hogyan ismerkedhetnék...

Hol, hogyan ismerkedhetnék ilyen emberekkel? Ha.

Figyelt kérdés

sok olyan visszajelzést kapok, hogy én zárkózott/ szomorú képű vagy épp öntelt lennék ránézésre.. szerintem az emberek eleve elpasszolnak, mert nem vagyok szimpi, pedig csak nem ordítom rögtön más pofájába a saját világomat. nem is tudnám, nem is akarnám, de tudom, az ilyen nehezen megnyíló emberek nehezen kerülnek közel egy másikhoz..


kicsit általánosságban fogok beszélni, talán azért érthető lesz.

szeretnék olyan emberekkel jóba lenni, akik hasonlítanak rám. ez eddig nem nagyon jött össze, és nem is látok ilyet a környezetemben. lehet csak vak vagyok, nem tagadom. olyasmi embereket keresek akik..hm csöndesebbek. határozott véleményűek. nem akarnak sodródni, de nem is bunkó parasztok. én megértem ha valaki "elvontabb" a többségtől, de az alázatot, tiszteletet, nem a másik lenézését nagyobbra értékelem. inkább vannak egyedül, de azért ha lehet nem bunkósodnak. nem is tudom.. "művészlelkek"? nem akarom különlegesebbnek bélyegezni őket.. de nem az élet hülyeségei éltetik az ilyen embert, meg hogy mi a sz@r. bármi ami inkább "lelki felüdülést" ad. nem buli, pia, drog.. (ja és nem papokat keresek :) mert én nem vagyok vallásos)

értelem, de nem fellengzősség.

néha azt érzem, kevés is lennék ilyen emberekhez, de nem akarok butus gyerekes társaságokban mozogni :(

de hol vannak? tudom hogy vannak, tudom hogy épp ők a "láthatalanok" de komolyan, most a neten kívül nem tudom hogy kerüljek kapcsolatba emberekkel, főleg, ha nem megyek csak úgy oda leszólítani egy jámbor utcazenészt hogy lesz-e a haverom! :)


bocsi. hosszú lett. ha csak bármi észrevételetek van, azt is írhatjátok. de tudom, hogy változtatnom kellene, nyitni kellene, stb köszi az ilyen tanácsokat is, de ezeket én magamnak is tudom, higgyétek el :)


2011. aug. 25. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hasonlítok hozzád. Csendes vagyok de határozott, van véleményem dolgokról, de vitaképes és toleráns vagyok, szeretek eszmét cserélni bizonyos dolgokról, és nem szeretek bulizni :) Ja meg hívő sem vagyok, de egyik kedvenc témám a vallás, Isten, stb. Szoktam rajzolni, festeni, társasjátékot szerkeszteni-készíteni... én páromban találtam meg a környezetben azt az embert, akit elfogadok és aki elfogad, aki hasonlít hozzám, de mégis más... idővel te is megtalálod a társaságod :)
2011. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen korosztályban mozogsz, így nehéz lesz.

Ilyen emberekkel legfeljebb akkor tudsz megismerkedni, ha összezárnak titeket egy lakásba - teszem azt kolesz, albérlet -, különben nem valószínű.

Egyébként én is ilyen típus vagyok, ez ellen nem igazán lehet mit tenni, hacsak nem fordulsz ki önmagadból a társaság kedvéért.

2011. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen, nem akarok kifordulni magamból. sajnos engem még nem zártak össze ilyen emberekkel.. :) és az iskolánk se ilyen alakok helye.. szóval tanácstalan vagyok, de ez már régi dilemmám.


megkérdezhetem első, ti hol akadtatok egymásba?


amúgy 19L vagyok, de nem is ez a lényeg szerintem.

2011. aug. 26. 00:09
 4/12 anonim válasza:
Boltban.
2011. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy online műveltségi játékban, ami azóta már megszűnt, honfoglalóhoz hasonló, de ezerszer jobb játék volt. Játszani ritkán játszottam, de majdnem minden este 1-2 órára felmentem, nagyon jó társaság volt... na ott, megláttam egy nevet, ami megtetszett, és egyszercsak összeakadtam vele játékban. Elkezdtünk beszélgetni, majd néhány óra elteltével léptünk csak ki a játékból, kisebb nagyobb megszakításokkal (középiskolás voltam még, fülledt nyári este volt, idestova kicsit több, mint 8 éve). Ezután majdnem minden este ez volt a programunk, néhány hónap elteltével képet is láttunk egymásról, ismét néhány hónap múltán pedig találkoztunk is. Azóta együtt vagyunk.
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TWIO ***** válasza:

Bölcsészek :). Így hívjuk őket az egyetemen. Látszik rajtuk, el sem takarhatják :). (Noha nem kell nekik bölcsésznek lenniük hozzá.)

Hasonlóképp gondolok magamra, mint ahogyan te definiáltad drágaenmagad :).

20/F

2011. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még középiskolába jársz? Mert ott tényleg nehezebb kifogni hasonló kaliberű embereket. Érdekes, mert nekem is ilyen természetem van, és én legtöbbször kicsit erőteljesebb fellépésű, határozottabb emberhez "csapódom". Ha egyetemre kerülsz, vagy munkahelyre suli után, ott könnyebb ismerkedni, viszont mindenképp nyitni kell kicsit. Ez tapasztalat, sajnos :S
2011. aug. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
főiskolás vagyok, és nem bölcsész kar.. :) nem lettek barátaim.
2011. aug. 26. 09:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak érettebb vagy a korodnál, és nem vagy az a bulizós típus, nincs veled semmi baj, ne változz meg, akkor már nem magad miatt lennének a barátaid.
2011. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia, sokan vagyunk így. más igazán nem is tudok mondani.

21/F

2011. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!