Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Székesfehérváron milyen élni?...

Székesfehérváron milyen élni? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Faluhoz képest.
2011. aug. 3. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
városban mindig rosszabn, szerintem én nem bírnám ki pl a város központban panelban élni
2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Draug ***** válasza:

Faluhoz képest egy teljesen más világ. Nagyobb a tömeg, a hajtás, sok a jármű, a zaj, kevés a zöld terület... én kecskeméti vagyok, de két évig voltam fehérváron. És Kecskemét még Szfvárhoz képest is nagyságrendekkel inkább természetközeli... nemhogy egy faluhoz képest.

De idővel biztosan bele lehet szokni.

2011. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehérvár fejlettebb, mint Kecskemét, országos átlagnál jóval magasabb átlagbérek és kiváló közlekedés jellemzi Fehérvárt.A Belvárosa nagyon szép.
2014. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A helyijáratos közlekedése borzalmas. A buszok pontatlanok, a külvárosok abszolút nincsenek összekötve. A járatok is ritkák.

A belvárosa lehetne sokkal de sokkal jobb is. Végigmész a főutcán, és kb. láttál mindent. Unalmas az egész város, kevés a zöld terület és a szórakozási lehetőség.

Bár azt elismerem, az elmúlt egy - két évben sokat fejlődött. Engem csak a munkahelyem tart itt.

2014. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!