Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Button és Vettel miről beszélg...

Button és Vettel miről beszélgettek a verseny után amin úgy röhögtek a kommentátorok?

Figyelt kérdés
Miután gratuláltak Vettelnek.
2011. okt. 9. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban:


Button : Seb tudod, hogy a rajtál a fűre szorítottál!


Vettel: Két kerékkel a fűvön lehet előzni, igaz Fernando? /utalva arra, hogy ő úgy előzte Alonsot Monzában/.

2011. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Button valami ilyesmit mondott neki:


Pedig a rajtnál még a füvön voltam :D


a Vettel válaszát már nem nagyon tudtam kivenni

2011. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A rajtnál Vettel a fűre szorította a jobban induló Buttont, aki ezért a rádión büntetést is kért neki. A német megúszta a manővert, és utólag azt állította, nem vette észre időben a McLarent. "Először nem voltam benne biztos, hogy hol van. Azt hittem, vagy tőlem jobbra, vagy éppen balra, távolabb" - magyarázta. "Lewist látva úgy gondoltam, jól rajtoltam, ezért folyamatosan húzódtam jobbra, keresve őt a tükörben. Mire megpillantottam, éreztem, hogy talán túl közel kerültem hozzá, de ekkor elvette a gázt. Természetesen nem akartam veszélybe sodorni." Emlékezetes monzai előzésére célozva hozzátette: "Bár azt hiszem, két kerékkel a füvön még lehet vezetni, nemde, Fernando?"


Forrás: [link]

2011. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!