Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel üthetném el az időt?

Mivel üthetném el az időt?

Figyelt kérdés
Úgy adódott hogy a páromat a munka miatt csak hétvégén látom,de sajnos a hét olyan lassan,vontatottan telik!Mit csináljak egész nap?Én nem dolgozom,de nem is ez itt a lényeg,mit csinálhatnék?
2011. szept. 26. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam így a párommal beiratkoztam egy tanfolyamra. Biztos van olyan, amint szívesen tanulnál. :)
2011. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Irigyellek a problémád miatt!!!

1 Dolgozzál!

2 Tanuljál!

3 Dolgozzál és tanuljál!

2011. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi,gondoltam már rá én is,de ez a munka 1 max 2 hónapig fog tartani.Utána meg megint újra rendesen megy minden tovább.Nem tudom hogy mit csináljak napközben.Takarítok,mosok,vasalok stb..
2011. szept. 26. 17:37
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként tök vicces, hogy akinek nincs ilyen "szerencséje", az mindjárt elkezd fröcsögni, hogy "dógozzá', hát mit képzelsz"


Szerintem kezdj el valamilyen sportot, vagy csak menj le egy közeli edzőterembe. Esetleg ha érdekelnek a filmek, menj moziba.

2011. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:39


köszi

2011. szept. 26. 17:41
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Minden tiszteletem a tiéd, ha te már megtanultál mindent. Én mindig találok olyat, amit még nem tudok. :)
2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Amikor én voltam ilyen helyzetben, festettem. Mármint vászonra, meg olvasgattam.


[link]

Innen lehet mindenféle hobbi-dolgot rendelni, és nem vészesen drága.

2011. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy meg nem értem, miért kell rögötn kioktatni valakit, hogy dolgozzon, stb. Ő megteheti, vagy esetleg épp munkanélküli, nem tudom, miért kell támadni az embert...
2011. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A képzettségre értettem(egyetem),hogy megtanultam már mindent.És képzeld másban is igen jó vagyok.Lehet hogy tovább tudnám sorolni mint te,de hagyjuk,a gyk-en mindig felbukkan egy magát okostojásnak tartó személy.Tudod mit nagyon okos vagy,meg minden,olyannyira hogy a válaszaidból nem is kérnék tovább.A többieknek meg köszi az eddigiekig.
2011. szept. 26. 17:47
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen,elkezdtem újra rendszeresen edzeni,de ez a festészet is tetszik!Na,majd mindjárt körbe is nézek!:D

Nagyon köszi nektek!És valóban megtehetem hogy ne dolgozzak,és nem felvágásból mondom.Szeretem a párom és boldog akarok lenni,míg ő el van,mert ha én az vagyok,ő is az.Ez a tökéletes egyensúly.

2011. szept. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!