Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajozás helyett mivel üthetné...

Csajozás helyett mivel üthetném el a szabadidőmet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sakk, counter-strike 1.6, társasjátékok, legyél kint az udvaron, gta san andreas, gta vice city..., beszélgess a családtagjaiddal.... hát ilyeneket, vagy tanulj!!!
2011. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sport?
2011. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sportolni. Csajoznék,csak képtelen vagyok rá.:(
2011. okt. 27. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:

> Csajoznék,csak képtelen vagyok rá.:(

Mert?

2011. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért is? Lássuk csak. Nem tudok mit mondani,max egy Szia? vagy ilesmi,aztán lefagyok. Nem vagyok bunkó,a szókincsem nem merül ki a heeee, izé, mi van,mi van és egyéb kifejezésekben.
2011. okt. 27. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Küzdősportok/Harcművészetek.

Kiváló feszültség levezetésre, önkontrollra és önfegyelemre tanít, javítja a küzdőszellemet. Ráadásul még edzett egészséges ember leszel, na meg lesz önvédelmi tudásod!

2011. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kickboxon gondolkodom mostanság. Megpróbálom. Hátha nem törik el semmim.
2011. okt. 27. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja az jó, vagy.. keress sok pénzt. És ha még mindig unatkozol, keress még több pénzt.
2011. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az ökölvívást csinálnám, a kick-box régen kemény volt, de most már nagyon divat lett a csajok körében és mivel már sok csaj jár oda, így az edzések színvonala is gyengül. Ezt tapasztalatból mondom! Nem egy haverom hagyta ott a kick-boxot és ment el sima bokszra. Én is így tettem és hidd el sokkal jobb!
2011. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó nekem a kickbox is. Nem akarom magama totál összetöretni,csak önvédelemet szeretnék tanulni. Szeerintem edző kérdése,hogy milyen az edzés.
2011. okt. 27. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!