Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új iskola! Más is volt már így?

Új iskola! Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Új iskolába kerültem,és olyan fura minden. az iskola az osztály,az emberek.Olyan rosszul érezem ott magam,hogy nem ismerek senkit,egyedül vagyok mindig,és nem is akarok többet menni:( Ezen az éven kívül már csak 1 évem van vissza,mert érettségin vagyok,és már most görcsbe rándul a gyomrom hogy hogyan bírom azt ki :S Olyan fura érzés:S volt már valaki hasonló helyzetben??
2011. szept. 26. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem is most lett új suli, de már a 2 osztályban is voltam, sehol se jó most jön a 3. :D
2011. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen.Középsuliba végig ez volt.Alig voltak ott lányok,ők is teljesen mások voltak mint én,nem tudtunk beszélgetni csak ilyeneket,hogy:miujs?hétvégén voltál valahol?Ennyi.Fiúk meg elvoltak.Első évben reggel mindig rosszul voltam,hogy menni kell.Már jó,hogy vége.

De ha van valaki aki szimpatikus próbálj meg beszélgetni,mert egyedül nagyon rossz,végig fogod szenvedni.:S

2011. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, majd szép lassan alakulni fog a dolog, és később lehetséges, hogy már el sem akarsz tőlük válni. :D
2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint egy sulin belül több osztályba mentél át vagy másik suliba??
2011. szept. 26. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
sulin belül :D
2011. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó neked :/ én sulin belül nem tudtam ezt megoldani ezért kelett átjönnöm,és nagyon nagyon hiányzik a volt sulim,de főleg pár ember :'(
2011. szept. 26. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:
ja neeem félreérted...eljöttem a régi sulimból.. és az új suliba váltogatom az osztályokat.
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jaah értem.És neked nem hiányzik a régi sulid?? És most hányadikas vagy?Bocsi a sok kérdésért? te sem találtál barátokat?vagy mért váltottál mindig?
2011. szept. 26. 20:15
 9/13 A kérdező kommentje:
-? +!
2011. szept. 26. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj, én is ebben a helyzetben vagyok. Szakközépbe jártam, ahol tök jól éreztem magam, voltak barátaim, de érettségi után szétszéledtünk; én szakmát tanulok (nem azért, mert sehova nem vettek volna fel, hanem mert ez érdekel), és itt nem valami fényes. Eleve a suli egy lepukkadt gyűjtője mindazoknak, akiket valahova be kellett passzírozni, másrészt az érettségim miatt egy csomó órára nem kell bejárnom (a közismeretikre, amikből vizsgáztam), így van, hogy csak 1-2 órára megyek be. Így nem lehet hatékonyan barátkozni, és úgy érzem, mindenből kimaradok.

Igazából nem érzem magam magányosnak, és nem vagyok szomorú, de hiányzik a régi sulim:/

2011. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!