Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Iskola ill....

Mihez kezdjek? Iskola ill. munka téma.

Figyelt kérdés

Másfél éve nem tudok sehol elhelyezkedni mostmár kezdek kétségbeesni...kezdtem el szakmákat az érettségi után de egyik sem vált be hamar feladtam/persze megbántam mert a semminél az is jobb lett volna amit épp csináltam.Rendes melót szinte esélytelen találni.csak ha az ember jó kapcsolatokkal van megáldva akik kisegítik.Már ott tartottam h gyári munkára jelentkezek de oda is inkább férfiaknak való munka volt vagy olyan embernek való aki dolgoztat már hasonló területen...A másik pedig az h engem nem zavar ha fizikai munkát kell végezzek de nagyon elkeseredtem amikor jórészt középkorúakat láttam az álláskeresők között egy korombeli sem volt.Esetleg olyanok akiket inkább messziről elkerülnék...

Nem érzem azt h ennyire lennék csak képes de alig van lehetőség és nem kapok semmi biztatást.

Azon gondolkodom hogy újra megpróbálkozom az iskolával hamár csak azt nézem hogy új közösség,új emberek lennének a közelemben akkor vmerre elindulhatna az életem.

A hozzátartozóim viszont nem hiszik el h még megérné iskolát kezdeni részben az eddig kudarcok miatt is.Én viszont úgy vagyok vele hogy amíg van rá lehetőségem meg kell próbálnom.Hiszen ha idősebb leszek már korlátozottabbak lesznek a lehetőségeim a tanulásra.

Ti mit tanácsoltok?


2011. febr. 15. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2011. febr. 15. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy tanuljàl,ha meg van rà a lehetõséged.Csakis olyan tanulàst keressél,amelyben tényleg örömet talàlsz és valóban el is végzed.
2011. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, hogy finanszírozd az iskoládat úgy, hogy mellette még meg is tudsz élni, akkor mindenképpen tanulj.
2011. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valami külföldi melót keresnék a helyedben. Fiatal vagy most kellene lépned, mert ennél már csak rosszabb lesz itt.
2011. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a negativat latod most, mert el vagy keseredve. Egyebkent a tesom is gyarban dolgozott, mert epp nem talalt munkat, pedig diplomas volt, nyelveket beszelt es kivart. Elment gyarba, aztan lett jobb munkaja. Vagy ezt csinalod vagy kimesz kulfoldre. Hajokra is mindig keresnek dolgozokat vagy au-pairt. Ezekhez nem kell diploma sem. En is a kulfoldet javaslom, foleg ha egyedulallo vagy. Semmi veszteni valod nincs.
2011. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:
Nincs föld a közelben?
2011. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!