Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért használják a nők azt a...

Miért használják a nők azt a kifejezést, hogy "igazi férfi"? Nem minden férfi "igazi"? Vannak "mű férfiak" is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:08
 1/8 anonim válasza:
homokosok
2009. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

az igazi férfi férfias.

pl a kaktuszra is mondják, hogy nem igazi virág, mégsem művirág...

kár kötözködni.

2009. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

igen....pl szerintem egyetlen metroszexuális férfi sem nevezhető igazi férfinek... a homokosok közül sem, de vannak olyan sima pasik is, akik annyira gyávák vagy nebáncsvirágok, hogy ők se igazán nevezhetők férfinek

az igazi férfi nyers erőt, önbizalmat sugároz megjelenésével, de ugyanakkor tud gyengéd lenni a nőhöz, akit szeret...

2009. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és akkor milyen az "igazi nő" ???
2009. júl. 15. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
miért pontoztatok le?:(
2009. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Ennyi hülyeséget ....

Sztem egy metrosex, magára extrém módon igényes srác nagyon is sexy és izgató. És mellesleg ettől nem lesz kevésbé férfias. Ez megint annyira magyar mentalitás, ha valaki már igényesebb pl. mert borotválja magát (mai fiatalok zöme azért), ad magára öltözködésben is stb, na meg finom férfiparfum és sorolghatnám, akkor már mindjárt nem lesz férfi ?

Tudja fene, én azért maradok az igényes srácoknál, nekem nagyon is "férfik" ettől még.

Na aztán hogy a homokopsokhoz mi köze lenne, azt végképp nem értem, csakl mert pont ismerek olyan meleg srácot, akinél férfibbet még nem is láttam, ha lehet így fogalmazni, és lányok is oda vannak érte, csak hát hiába. De élsportoló, nagyon szép alakja van, igényes, stílusos. És egy cseppet sem lányos.

Most akkor hogy is van ez?

2009. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
az igazi nő az, aki nőies, bájos, úgy is öltözködik, olyan a stílusa is, de ez nem egyenlő pl a plázacicákkal... ők már nem nőiesek, hanem ku.vásak...és egy igazi nő nem bugyuta, nem beszél csúnyán, nem issza részegre magát, mindig van egy tartása...utolsónak pedig: a zsák megtalálja a foltját....ha nekedtetszenek a b.zis pasik az sokmindent elárul rólad
2009. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jó olvasni az ilyen véleményeket, mint a tiéd, 14:12-es! Teljes mértékben igazada van!

23/f

2009. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!