Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35-40 közötti férfiak vagy...

35-40 közötti férfiak vagy feleségeik! Van itt olyan, akinek a párja 10 évvel idősebb (a férfi javára)?

Figyelt kérdés
Én a 20as éveimben járok a párom a 30as éveiben,évek óta együtt vagyunk,két pici babánk van.Amikor elkezdődött a kapcsolatunk,a környezetemben élők közül sokan azt mondták,idővel hátránnyá válik a korkülönbség,mert másak lesznek az igényeink.Aki ilyen korkülönbséggel él párkapcsolatot,attól kérdezném,változott e valami rossz irányba.Vagy a férfiak miben változnak meg a 40es éveik felé közeledve?Kevesebb szexet igényelnek?Fáradékonyabbak lesznek a mindennapokban(nyilván ez munkahelytől is függ,olyanra vagyok kíváncsi,aki aktív dolgozó)?Ezek buta kérdéseknek tűnhetnek,de szeretnék minél toleránsabb lenni magunkkal,és nem hagyni elromlani a kapcsolatunkat csak azért,mert esetleg változik az életritmusunk.
2011. okt. 3. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

vidékiek vagytok?


Ez személy függő egyébként.

2011. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 8,5 év a különbség. A párom 30 éves (N) én 39F. És ő a fáradékonyabb, a munkája lefárasztó mivolta miatt korán elalszik.
2011. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

09:39


Akkor 9 év korkülönbség van köztetek.

2011. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos nem tudok válaszolni erre,

mert nálunk nem csekély 10, hanem 20(!) év a korkülönbség.

...és 22 éve vagyunk együtt!!

2011. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Az én párom "csak" 7 évvel idősebb, 50 éves. Korral járó bajai rigolyái vannak, ahogy nyilván nekem is. De nem is értem, hogy mi az, hogy mások lesznek az igényeitek? Szerintem az alapvetően nem változik. Amire igénye van 30 évesen, arra lesz 60 évesen is. És egyébként is vele öregszel te is. A szex nyilván változik, de ez elsősorban nem korfüggő, hanem szerintem inkább az együtt töltött idő függvénye. Azért lássuk be, 25 év együttélés után már nem ugyan az a tűz lobog. De ez mind csak kettőtökön múlik, a korkülönbségnek nem sok köze van hozzá.
2011. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálunk 40 éves a férfi én 26. Két kicsi lányunk van.

3 éve vagyunk együtt. Az első fél évet leszámitva folyamatosan fáradt,bár van bajunk elég.Egy éve és 9 hónapja a szex is kevesebb,heti 1-2.Nekem ez nagyon kevés.Én szeretnék menni jönni,ő soxor fáradt,és ha van is program olyan kelletlen,nagyon régtől nem látom már rajta azt az igazi örömet,felszabadultságot,ha együtt csinálhatunk valamit.

2011. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

En 35 a ferjem 45 eves. O aktivabb, mint en, szexualisan is minden rendben. Az egyetlen, amit a korra foghatnek, hogy rugalmatlanabb, mar nem alakithato annyira, meg vannak a sajat rigolyai es azoktol nehez ot eltantoritani.

Mi 6 eve vagyunk egyutt abbol 2 eve hazasok egy babaval.

2011. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Én 22(nő) éves vagyok, a párom pedig 67(ffi),és 2 éve vagyunk házasok. Nem kell törődni a pletykákkal, azzal élj akivel jólesik!
2011. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves ma 09:52!

Ha három éve vagytok együtt, és abból közel két éve baj van a szex-el, ott nem a kor a hibás. 40 éves férfi különben is "csúcson" van. Ott valami egyéb probléma lehet a kettőtök kapcsolatában.

2011. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Én 29 vagyok a férjem 42. 13 év van kozottunk, 10 éve vagyunk egyutt, 5 éves a fiunk. Tényleg attol fugg az egész, hogy ti hogyan alakítjátok az életeteket, az egyutt toltott idot. Nálunk is volt olyan idoszak, hogy egy kicsit ellaposodott az egész, ezért kicsit jobban odafigyeltunk egymásra és most ujra nagyon jo koztunk minden, mint odafigyelés, beszélgetés mint szex terén :)
2011. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!