Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy hajléktalan kukkol, és...

Egy hajléktalan kukkol, és inzultál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rendőrség kipipálva. Kétszer hívtam már ki őket, kijöttek, elbeszélgettek vele, de erőszakkal nem vihetik el, mondván közterületen van, "az álldogálást nem tiltja a törvény". Valamiért nem érdekli őket, hogy veszélyes! Először is kukkol. Már minden ablakon behúztam a függönyt, de előtte borzasztó volt, hogy nincs privát szférám. Ja, leírom: kisvárosban élek, egy ezeréves kertes házban. Kertvárosi rész, de vannak 4emeletes társasházak is, mindegy. A házak és az út között van 3 méter, ő pedig az én házam előtt levő padon tanyázik. Van felette egy jó öreg tölgy, oda aggatja a cuccait, meg esőbiztos. Egyszer mikor jöttem haza, a padon ült, és a kezében volt a micsodája, én meg szaladtam be. Ez a zaklatás része a dolognak.

Szóval rendőrség nem segít, hajléktalanszálló azt mondja, részeg embert nem fogadnak, ez meg iszik, állandóan. Egyszer leslalgoztam, de nem használt. Mit csináljak? Már az is eszembe jutott, hogy megmérgezem, annyira undorodom tőle és félek!


2011. szept. 27. 15:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

17:04


Amíg a cigányoknak mindent lehet, addig nem érdekelnek az ilyen apró részletek...

2011. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért nem látszik a listában?
2011. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 KÁELEF ***** válasza:
46%
Eőször is nem kellet volna belekeverni a sünöket és senki hivatalos szervet, ez hülyeség volt. Tipp, alszik, fogsz egy literes üveget megtöltöd meleg vízzel szalmiákszesszel és odavágod mellé, garantáltan hatásos lesz. Én lefújnám ko pepperrel és szétverném viperával, de te ne csinálj ilyet mert nem vagy elég dörzsölt hogy megúszd.
2011. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%

mi újság van veled azóta? nekem egyszer sikerült elűznöm egy hajléktalan. jól belocsoltam a törzshelyét ecettel. menekült...

te is próbáld ki vagy ha tényleg mindig ott van, töltsd fel a vizipisztolyod vele és célozd meg, akárhányszor kukkol

2011. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Azóta megoldottad már? Remélem sikerült elpaterolni xD
2012. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 legion ***** válasza:
100%
Mi lett azóta?Jobb lett a helyzet?
2013. máj. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Legion!Több, mint egy év eltelt azóta, mivel a hajléktalanok rövidebb életet élnek, meg is halhatott(egy teljes, nagyon hosszú telet kellett túlélnie), és mivel azóta a kérdező nem adott róla infót, lehet, hogy eltünt a vidékről...
2013. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!