Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nyugati országokban (Németor...

A nyugati országokban (Németország, Franciaország, stb) jobban fel merik vállalni az emberek, ha homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
mert itthon azért nagyon sokan nem merik
2011. szept. 28. 18:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Mivel arrafelé tombol a liberalizmus, a kulturális fertő, így minden mocskot elfogadnak. Eggyel több vagy kevesebb, nem számít. Szerencsére mi még nem jutottunk arra a szintre, de közel vagyunk.
2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

A japánok és a görögök is fel merik vállalni. Ott teljesen természetesnek veszik.

Nem számít, ki milyen szexuális beállítottságú, csak jó fej legyen :) Engem nem zavarnak a homók. És hidd el, nem mindegyik öltözködik feltűnően. Vannak, akik teljesen természetesen öltözködnek (pl. a fiúk nem viselnek fülbevalót), de nem azért, mert félnek a lebukástól, hanem azért, mert ők természetes típusúak.


A hetero nők is úgy öltözködnek természetesen, hogy nem rakják ki a mellüket például.

2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

2Mivel arrafelé tombol a liberalizmus, a kulturális fertő, így minden mocskot elfogadnak. Eggyel több vagy kevesebb, nem számít. Szerencsére mi még nem jutottunk arra a szintre, de közel vagyunk."


Az, kulturális fertő, azaz, hülyegyerek.Így van, nálunk megdobálják őket, tehát mi magasabb szinten, írj még hülyeségeket:)

2011. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
magasabb szinten vagyunk*
2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

19:13


A káromkodást én is soknak tartom, de a dobálás az teljesen korrekt. Személy szerint, ha a gyermekem (még nincs, de remélhetőleg lesz legalább 3) előtt mászkálna egy olyan korcs tollal a seggében, akkor addig ütném, amíg lélegzik. Egyszerűen ez nem való az utcára. A homoszexualitás, ahogyan a pedofília is egy betegség. Tehát nem normális és nem is büszkeség.


Klasszikus:


http://www.youtube.com/watch?v=i8_KiXKAP18


Nevezzetek őrültnek, de köszönöm szépen, én nem kérek ebből a mocsokból. Pont.

2011. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, te annyira buta vagy, hogy kár neked bármit is írni.Szerinted a melegek mind tollal a seggükben járnak? Ha meleg gyereked lenne, összevernéd? Hát gratulálok hozzá. Láttalak már más kérdésnél, te egy 16 év körüli nagymagyar lehetsz, aki fúj mindenre, ami nyugati, vagy azzal kapcsolatos, és képtelen vagy elismerni, h vmi rossz lehet, ami Mo-n van. Megígéred, hogy egyszer majd megpróbálsz gondolkodni, kérlek, csak egyszer :)
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%

Vannak rossz dolgok az országban, éppen ezért nem támogatom, hogy még egy sz.rral több legyen itt. Inkább próbálok tenni azért, hogy jobb legyen. És igen, a nyugat 90%-ban csak idepiszkol, tőlük nem tanulhatunk sokat. Csak a csődbe rángatnak bele minket. De ez más téma.


Nekem nem lesz homoszexuális (nem meleg, a meleg szó nem ezt jelenti!) gyermekem, mert nálunk, értelmes magyaroknál nem divat a beltenyészet (nem úgy, mint pl.: cigányoknál, ahonnan rengeteg ilyen aberrált kerül ki).


Ui.: Nem ártana neked sem egy kicsit gondolkodnod. Nyugat = csőd (mindig cserbenhagytak minket, a felét nem kaptuk vissza annak, amit mi adtunk nekik, kisemmiztek). Önellátás és nyitás keletre = felemelkedés.


És tényleg befejeztem, mert idétlen provokátorokkal nem állok le.

2011. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
ha ti tényleg bántani akarjátok a homoszexuálisokat, akik nem tehetnek erről, akkor én inkább azt javaslom, hogy ha láttok egy anyukát nyilvános helyen szoptatni a gyermekét, SZÓLJATOK RÁ! Mert az ő baja, hogy nem készült fel arra, hogy mikor etesse cumisüvegből a gyerekét (nem tápszerrel, mert az káros) Ezenkívül a nyilvános szoptatás NAGYON illetlenség!
2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek a 72%-os válaszolóval. A sok idióta liberális azt hiszi hogy attól hogy a mindennapos b*zi propagandát szajkózza a magyarok felet áll.
2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%

"Egyetértek a 72%-os válaszolóval. A sok idióta liberális azt hiszi hogy attól hogy a mindennapos b*zi propagandát szajkózza a magyarok felet áll."


Felett, nem felet. Vigyázz, habzik a szád.Töröld meg szépen.

Aztán tanulj meg írni. Az mind liberális, aki nem homofób? :D Ti most miért is hisztiztek, azért, mert egy nap van melegfelvonulás, tényleg, ezt nem lehet elviselni. Nem tudom, valahogy sehol nem láttam eddig feltűnő melegeket, a melegfelvonást meg elkerültem. Egyébként kiegyensúlyozott, életével elégedett ember nem gyűlölködik, ezen gondolkodjatok, ti nagyon értelmes turbómagyarok :)

2011. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!