Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért divat ha istenítik Hitlert?

Miért divat ha istenítik Hitlert?

Figyelt kérdés
A mai fiatalok teljesen odavannak Adolf Hitlerért. Bárhol megyek a 14 éves kis suttyó tudatlan divatcigizős gyerekek(!) Sieg Heil-oznak, ordítoznak németül. Van hogy teljesen értelmetlen szöveget ordítanak. Hitler sok dolgot csinált jól, és sok dolgot rosszul. Ha ezt kulturált módon adnák köztudatra, semmi bajom nem lenne vele. De látom hogy divatból teszik, hogy a többi majom felnézzen rájuk. Kösz a válaszokat.
2011. szept. 28. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Talán kinövik, ha nem, akkor komoly mentális zavarokkal küzdenek.
2011. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%

Egyszerű:

Cigány bántja magyargyereket.

Magyargyerek utálja cigányt.

Magyargyerek spanol azzal, aki nem szereti cigány.

Hitler nem szereti cigány.

Magyargyerek spanol Hitler

2011. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
a mi sulinkban,mindenki,mármint a nyolcadikos osztályomból,mindenki Hitlerről akart hozni kiselőadást.erre mondta a tanár h annyira nem akarja.mondjuk én is olvasok róla egy könyvet,de ez még nme túlzás.ugye?de engem a töri alapból érdekel.
2011. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
20:14-de jóó választ írtál:)nekem tecc:)am lehet benne igaszság.sztem.
2011. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

azért mert irtotta a cigányokat de mivel a tudatlan gyökerek nem tudják hogy a magyarok is benne voltak a pakliban


én is utálom a történelmet de azért ennyit kötelező tudni

2011. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert Hitler olyan rasszista volt, aki véghez tudta vinni az elképzeléseinek egy részét sikerrel.
2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Talán azért mert kell valaki, akire felnézhetnek, akit isteníthetnek. Ahogy visszaemlékszem kamaszéveimre, mindig is szükség volt egy akármilyen illetőre, akit "imádhattunk".

Most pont Hitlert "dobta a gép".

2011. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak. Mentek a zöld kezek.
2011. szept. 28. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
A fiatal magyar utálja a cigányokat mert belekötnek,kirabolják,megverik.Ezért szimpatizál Hitlerrel mert ő tűzzel-vassal pusztította a cigókat(jól tette).
2011. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

ma 20:19


"én is utálom a történelmet de azért ennyit kötelező tudni"


A magyarok a szövetségesei voltak te tudatlan,sőt magyar SS hadosztályok is voltak.Ok hogy utálod a törit,de hogy ennyire hülye legyél hozzá....

2011. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!