Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért divat már megint a...

Miért divat már megint a szingliket támadni, hogy karrieristák meg önzőek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:32
 1/7 anonim válasza:
72%
Szeretem ezeket a nagy általánosításokat.
2011. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ki támadja őket? Én sajnálom egy kicsit őket, mert biztos ők is vágynak egy társra.
2011. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert az embereknek valakit mindig ki kell pécézni maguknak. Hol a szőke nőket, hol a rendőröket, hol a szingliket. Ez is el fog múlni, ahogy minden más is. Kell egy másik csoport, akiknek a szidásával, el lehet terelni a gondolataikat a saját bajukról. Mert jobban tennék, ha azzal foglalkoznának, de hát egyszerűbb a másikat piszkálni.
2011. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Végülis a nőknek nincs szükségük pasikra, férfiakból meg nagyon kevés van.


Annyi elég, hogy legyen egy nőnek biztos és jó munkahelye, nem kell karrieristának lenni, csak szeresse azt. pasi meg nem kell, minek az? Akkor inkább egyedül, úgy egy nőnek sokkal jobb. Persze egy igazi férfi minden nőnek kellene, de azt csak úgy nem osztogatják ám :D

2011. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Na pont ez az, leírtam, hogy valószínűleg vágynak társra és lepontoznak. Én még nem láttam nőt, pedig velük foglalkozok, akik ne vágytak volna egy normális párkapcsolatra. Aki szerint ez nem igaz, az még magának is hazudik.
2011. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem miért támadják őket sokan.Valaki szereti amit dolgozik és boldog , elégedett az életével jó neki úgy ahogy van és erre mások irigyek és nem bírják elviselni.
2011. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak megszaporodtak az olyan kérdések errefelé, amik arra irányulnak, hogy miért lesz valaki szingli és miért nem akar családot. Plusz még itt ott médiában manapság ez szintén divattéma. Én magam nem vagyok szingli, de voltam az 2-3 évig, jó munkahellyel stb., de nem támadtam sosem a családosokat, vagy azokat akik a gyereknevelést tartják életük céljának.
2011. okt. 24. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!