Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért divat nem tudni mi az a...

Miért divat nem tudni mi az a Való Világ?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én tudom mi az. Benne élek.
2011. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer felteszel egy ilyen kérdést, és jelentelek! >B(


Nem mindegy, mit mondanak mások? Miért lenne divat? Miért divat nézni? Miért divat nem nézni? Én például nem nézem, fogalmam sincs, kik vannak benne, melyik városból jöttek, és hányszor szexeltek egymással, mert nem érdekel.

Mellesleg elég szomorú, hogy már az effajta szenny határozza meg az életünket, és aki nem nézi, az nem "menő".

2011. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem nézem és nem vettem észre iylesfajta megkülönböztetést
2011. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért divat tudni?
2011. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat kérdése.


Már nagyon régóta törekszik arra a média, hogy kitolja az ingerküszöbünket. Ma már élő egyenes adásban nyomják ezt a szennyet, aki nézi, nem menekülhet a pszichológiai hatások elől.


A most huszonéves generáció nagy bajban van. Ők úgy nőttek fel, hogy a tévé mindig elérhető közelségben volt, szép lassan adagolták nekik az egyéjszakás kalandokat favorizáló tinisorozatokat és persze a popzenét, aminek a világon semmi művészeti értéke nincs.


Akinek csepp esze van, már évekkel ezelőtt lekapcsolódott a hálózatról. Persze még most sem késő, ha valaki eddig elmulasztotta volna.


[link]

2011. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem szimplán nem érdekelnek, csináljanak azt amit akarnak, az én életemet nem befolyásolják :D

Ha szórakozásra vágyok csak elmegyek valamelyik haveromhoz, vagy egy koncertre:)

A tévé meg úgyis csak untat:D

2011. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért divat utálni olvasni?
2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez hogy kerül a kultúra kategóriába? Merthogy még érintőlegesen sincs köze hozzá...
2011. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én még nem tettem fel ilyen kérdést.
2011. szept. 26. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért divat hülyeségeket kérdezni?
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!