Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire következetnétek, ha egy...

Mire következetnétek, ha egy háznál naponta többször megállnak, becsengetnek fiatalok, kizárólag fiúk, és az ott lakó férfitől nem feltűnően adnak-vesznek valamit, és kézből kézbe nem feltűnően kicserélik?

Figyelt kérdés
olyan gyanúm van, hogy valamilyen drogot árul, de nem vagyok benne biztos. Lehetséges ez? vagy valami más?
2009. ápr. 27. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha drogot árulna nem csinálná ilyen nyíltan,annyira nem hülye senki.
2009. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egy forgalmas utca, egyébként meg mi lehet más, ami apró dolog, rendszeresen adnak vesznek, fiatalok?
2009. ápr. 27. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is drog van a dologban. sokan elég pofátlanok.
2009. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
doppingszer gyúráshoz
2009. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát elég vánnyadt tagok járnak, nem hiszem, hogy gyúráshoz kellene..
2009. ápr. 27. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetséges,h drog,de lehet ott bármi más is, ami után esetleg adózni kellene vagy illegális... én pl a cigit veszem ukránból hozottan,azt is háznál árulják,titokban, de az összes szomszéd látja...
2009. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
drog :)
2009. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cigarettát nem szálanként adnak oda , tenyérből tenyérbe..
2009. ápr. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!