Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Attól félek feljenet az...

Attól félek feljenet az alattam lakó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mióta itt élünk állandóan üldöz. állandóan dolgozunk, csendesek vagyunk, de szerint éjelente koporsót szerelünk, mert csak az olyan hangos. most letámadott, hogy a felmosófámból, amit az erkélyre teszek víz csöpög a ruháira. nem is tudtam miről beszél, nem is teszem ki soha. erre én lettem a hazug, mert ő azt is látja hogy zöld. majd mikor jöttem be a lakásba berontott utánam, ki az erkélyre és hiába mondtam, hogy menjen ki nem ment. akkor is neki állt feljebb, mikor megmutattam, hogy az a zöld felmosó valójában egy cserepes műnövény. akkor biztos azt öntözöm. erre elrohant durrogva. de már megvádolt azzal, hogy fúrok, mikor nem is volt fúrónk. kitalálta, hogy cementet szórok a növényeire, mikor a szomszédos építkezésről hordta át a szél(a mi erkélyünk is tele volt).

attól félek feljenet vagy ilyesmi. mégis tudok ezzel kezdeni? ráadásul zaklatja a hozzám jövőket, hogy kik ők és mit csinálnak itt. mit tegyek?

előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 15. 17:34
 1/8 A kérdező kommentje:
feljent, elírtam véletlenül. csak nagyon ideges vagyok
2011. máj. 15. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, ha nem hagyja abba, feljelented zaklatásért... Egyébként gondolom nem csak neked vannak vele problémáid, hanem a többi szomszédnak is. Fogjatok össze.
2011. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak én lakom felette sajnos. és sokáig üres volt a lakás, most meg nem tudja feldolgozni, hogy laknak itt. másnak amúgy nincs gondja vele. arról nem tudok hogy akár az alatta, akár a mellette lakókat zalatná. egyébként nekünk sincs gondunk senkivel, békésen megvagyunk minden lakóval.
2011. máj. 15. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor kellett volna rendőrt hívj, amikor betette a lábát a lakásodba...ha feljelent, akkor te hamis vádért fogod perelni
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, csak én sem akarok balhét, de ezt már nem lehet bírni idegileg. gondolom ha ezzel rendőrségre megy kiröhögik, de nekem sem hiányzik a balhé. már azon tanakodom, hogy legközelebb ha zaklat megmondom neki, hogy veszek egy faklumpát és még papírt is szerzek arról, hogy orvosilag javallt(gerincferdülésem van évek óta) és megtudja milyen az, ha tényleg hangosak vagyunk.
2011. máj. 15. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy erélyes, és határozott. Egyszerűen hajtsd el! Nem durván, de tudja, hogy hol helye. És ha másnak nincs veletek gondja, akkor neki se legyen.

Vagy ha nem hagyja abba így sem, akkor én tényleg végig dörömbölnék neki egy éjszakát. Aztán reggel szólnék, ha ő békén hagy, én is csendben maradok. Az ilyeneknél szép szóval sajnos nem mész semmire.

2011. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pont azt akarja elérni, hogy meg legyél félemlítve, ne foglalkozz vele, ha legközelebb hőzöng, hívj rendőrt...ne lássa rajtad, hogy felidegesíted magad miatta....amúgy ha legközelebb beront hozzád, min, hogy rendőrt hívsz, de akár fejbe is verheted, jogos önvédelem lesz
2011. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem százas! Simán feljelenteném zaklatásért és magánlaksértésért.
2011. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!