Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenne Magyarországon...

Ha lenne Magyarországon Szuperdada sorozat, elhívnád magatokhoz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, most keresik a magyar Szuperdadát. De ki vállalná fel a tévében, hogy problémás a családja? A külföldi sorozatban sem értettem, hogy engedik az emberek, hogy ilyen intim dolgokat közöljenek a családjukról. Vagy ez sem volt igazi, csak megjátszott?

Persze néha nekem is jól jönne egy-két jó tanács, de nem szívesen mondanám el mindenkinek, hogy tehetetlen vagyok.


2011. máj. 17. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én elhívnám, már csak kíváncsiságból is, hogy mit mond. És szerintem azért engedik a szülők, hogy mindent infót közöljenek a világba a családról, meg megmutassák, hogy milyen tehetetlenek, mert már annyira kétségbe vannak esve, hogy ennyire rosszak a gyerekei, hogy bármit megtenne azért, hogy változzon a helyzet.
2011. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is többet nyer vele ha elhívja, mintha titkolná hogy baj van

plusz mindenki látja, hogy ő igyekszik

2011. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
66%

Szerintem nem megjátszott, mert a gyerekekről nem tudom elhinni, hogy ilyen hisztiket elő tudnának adni.


Én mondjuk nem hívnám el magunkhoz, mert pillanatok alatt le tudom rendezni a gyerekeimet (tudják, hogy vagy ők pakolnak a gyerekszobában, vagy én - de én a szemeteszsákba), a dackorszakos hisztin rég túl vagyunk, mostanában teljesen normálisak. Főleg amióta a nagynál bevezettük a jelszavas módszert, azóta úgy érzem hogy teljesen kézben tudom őket tartani.

2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem megjátszott, megrendezett kamuműsor fizetett szereplőkkel.
2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Ó, én nagyon szívesen elhívnám, aztán elégedetten röhögve nézném egy sarokból, hogy ő sem boldogul.


Nekem épp picit az idegeimre ment, hogy mindenki mindent jobban tud, de közben fogalma sincs, mi a gond.

2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

22:54


Én a gyerekek miatt nem gondolom. Ahogy egyesek vadállat módjára tomboltak a boltban, azt egy gyerek nem tudná hitelesen eljátszani.


Persze a vágással sokat lehet manipulálni, sokkal rosszabbnak lefesteni a helyzetet először, majd jobbnak utána, de a gyerekekről akkor sem hiszem hogy egy nyalókáért cserébe tombolva fetrengenek a földön.

2011. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Arra én is kiváncsi lennék, hogy mit kezdene pl. a lányommal, aki semmit nem hajlandó megenni. Nem ül a fenekén kaja közben. Próbáltam a sarokba állítás módszerét, de nem hajlandó ott maradni. Azért ha némely hisztijét leközölnék a tévében menten elsüllyednék. Nem hinném, hogy ő is tudná ezt kezelni.

Ezt leszámítva egyébként az én gyerekeim kezelhetők. Szóval ezért meg nem is jönne ki, mert nem olyan katasztrofális a helyzet.

2011. máj. 17. 23:31
 8/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Az evészavarokról a Lifenetworkön ment valami másik sorozat... Volt olyan gyerek, aki csak csokit volt hajlandó enni, semmi mást.
2011. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Na egy csokievő gyereknek az anyukáját szuperdada nélkül is fejbe kólintanám. :-)

Nekem is "rossz evő" a lányom, néha úgy érzem, fotoszintetizál, mert értékelhető mennyiséget napokig nem eszik. Ennek ellenére jól fejlődik, szóval egyszerűen ilyen és kész. De az is biztos, hogy nem főzök hatfélét, hogy a kisasszony melyiket méltóztatik megenni. Amit főzök, azt kap, ha nem eszik, hát majd szól, ha éhes lesz. Szerintem az evészavart ezzel a módszerrel sikerült eddig elkerülnünk.

Amúgy nekem az a véleményem, ha valaki nem bír el a saját gyerekével szuperdada nélkül, az kösse fel magát. Imádom a gyerekeimet, mindent megtennék értük, de nekem bizony a lányom (július végén lesz hároméves) összepakolja a játékait este fürdés előtt, na meg akkor is, ha délután mondjuk a játszótérre indulunk, mert pontosan tudja, hogy addig sehová nem megyünk, amíg rumli van. Hiszti nincs, mert ha van, akkor egyszerűen ott hagyom és megvárom, amíg lehiggad. Boltban, nyilvános helyen még sosem produkált hisztit, remélem, a fiam sem fog, most 9 hós, eddig egy ennivaló babóka, folyton nevet, nagyon kiegyensúlyozott kis emberke.

Szerintem nincs az a szuperdada, aki többet tudna tenni, mint egy gyermekeit szerető, ismerő, ösztöneire hallgató édesanya.

2011. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én is elhívnám,bár nincs igazi nagy problémánk.én azért néztem sokszor ezt a sorozatot,hogy baromira értékeljem,2 éves kisfiamat.ő is akaratos,hiszti is néha,és elég rossz evő,most épp rossz alvó is,de közel sincs ekkora baj mint amit a sorozatokban látok.igy jobban értékelem őt mert látom azért ő még alapjában jó gyerek,csak néha akaszt ki.amúgy nálunk magyaroknál nagy szokás a szőnyeg alá söpörni a problémát.ha valahol gond van amit a szülő már em tud megoldani vajon miért nem mer segítséget kérni?mert esetleg kiderül ő is elrontott valamit?na és?mindenki elront valamit,nem vagyunk szentek,és nem születtünk anyának sem,azt is tanulni kell.
2011. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!