Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wildfire/Fuztótűz sorozat...

A Wildfire/Fuztótűz sorozat 5. évadját leadják magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

?


4 évad létezik a sorozatból

[link]


[link]

"Igaz, hogy az AXN már leadta az ABC Family 4 évadot megélt lovas sorozatát, de az országos premierre csak ma kerül sor. Az M1 minden hétköznap vetíti majd a sorozatot, és mind a 4 évadot műsorra tűzik."

2011. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom már letöltöttem de az 5. kéne :S
2011. aug. 21. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, talán elsőre átfutottál rajta: a sorozat 4 évadból áll. Nem készült 5. évad, így azt nem adták le sehol, nem tudod letölteni sehonnan. 52 része van, nem több.
2011. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A youtube-on találtam az 5. évad prómoját. Ezért nem értem... http://www.youtube.com/watch?v=g0-umjAGTQ0
2011. aug. 21. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

A leírását olvasd el, így kezdi: "this is fake fanmade" - azaz "ez egy hamis rajongói videó" vagy "ez egy rajongói álvideó". Alatta meg a kommentekben arról veszekednek hogy valaki megkérdezi hogy ez tényleg az 5. évad-e, és válaszolják neki hogy ez csak egy kamuvideó amit az 5. évadként promóz a feltöltő. Mindenesetre szemétség ilyennel etetni a népet, de ezért ajánlott elolvasni a leírásokat mielőtt beleéled magad.


De ha csak beletekersz, akkor is látszik hogy nem valós videó, amikor egyszer Fox-os logó van a képen, egyszer meg ABC-s.

2011. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Vak vagyok... Úgy beleéltem magam... Köszi most egész héten ezt akarnám letölteni... :)
2011. aug. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!