Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kiközösítene...

Mit csináljak, ha kiközösítenek valahonnan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég tág ez a kérdés,,Mit csinálsz ,hogy kiközösítenek?
2011. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közösítsd ki a többieket, még mielőtt ők kiközösíthetnének.
2011. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem más közösséget kell keresni. És ha találsz, elég hamar még arra is rá lehet jönni, valamiért jobb, hogy az előzőből kikerültél...
2011. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne menj abba a közösségbe, ha megoldható.

Nagyon rossz érzés az, ha érzed, hogy nem fogadnak be.

Kerüld el őket, ha tudod.

2011. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell gondolkodni, miért közösítenek ki? Miattad, te csinálsz valamit rosszul, nem tudsz, vagy nem akarsz beilleszkedni, esetleg van-e olyan tulajdonságod, amellyel ellenszenvet váltasz ki, vagy ellenkezőleg, bennük? Ha benned van a hiba, változz meg, ha pedig nem benned, akkor ne foglalkozz velük.
2011. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy miért, azt én magam is szeretném tudni..előtte nem volt még ilyen problémám sehol, ezért nem tudom itt mit csinálok rosszul vagy másként. Talán mert én vagyok a legkevésbé pénzes? Ezen a helyen a tőlem idősebbek szeretnek, mert szerintük tisztelettudóbb vagyok mint az a pár korombeli, akik viszont nem fogadnak be. Biztos bennem van a hiba, csak nem tudom mi, mert a kezdetektől ezt váltom ki belőlük-magyarán esélyem sem volt arra, hogy megismerjenek. Lehet, hogy tényleg jobb lesz távozni...
2011. okt. 3. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

így van.. jobb lesz, meglátod.

ha valóban a pénzesség-nempénzesség miatt - akkor bizony az nagy baj. Ott nagy baj van az igazi értékek ismeretével, az értékrenddel, a szolidaritással, az együttérzéssel - amik szerintem fontosak minden kisebb-nagyobb közösségnél.

2011. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Probalj meg alkalmazkodni vagy ne keresd azok tarsasagat , akik , biztos nem minden ok nelkul, kikozositenek. Az osi tanacsot fogadd meg , ismerd meg onmagad , s akkor valtozik a helyzet .
2011. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!