Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyesek miért szeretnek...

Egyesek miért szeretnek normális, önálló válasz helyett egész oldalas részleteket bemásolni valahonnan?

Figyelt kérdés
ennek mi értelme? olyan idegesítő... ha kérdez valamit az ember, akkor a másik ember saját válaszára kíváncsi, nem egy adag valahonnét kimásolt szövegre (rendszerint wikipédiából vagy a bibliából)...ezek az emberek nem képesek önállóan, néhány mondatban összefoglalni a választ, saját gondolataikat,tapasztalataikat?
2009. dec. 25. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

A vélemény egy személynek, individuumnak a dolgokról vagy egy bizonyos dologról alkotott, egyéni értékítélete, az értékítéletet megalkotó személy értékrendjének tükrében. Minthogy a vélemény konkrét dologgal (vagy dolgokkal) illetve konkrét személyhez (személyekhez) kapcsolódóan értelmezhető, a vélemény szükségszerűen szubjektív. A személyek véleménye más személyek által vita vagy meggyőzés – szélsőséges esetben erőszak – útján módosítható. Azt, hogy az individuum mennyire könnyen adja fel illetve módosítja a véleményét, az személyek egyik fontos jellemvonásának tartják. A vélemény, illetve különböző személyek bizonyos dolgokkal kapcsolatban megalkotott hasonló vagy megegyező véleménye a társadalom egyik legfontosabb közösségformáló ereje.


Az internetes fórumokon található felhasználói vélemények könnyebbé teszik az eligazodást a kapható termékek és az igénybe vehető szolgáltatások között, ezért napjainkban fontos forrásává váltak a fogyasztói illetve vásárlói döntéseknek.

2009. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Csak vicceltem! :) (Wikipédiáról van)
2009. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ez még mindig nem olyan borzasztó, mint amit egyesek művelnek....kb 6-10 átlagos hozzászólás helyét foglalják el a bemásolt dolgok
2009. dec. 25. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

szia!!Igazad van:)És ezeknek az embereknem nincsa saját vélemnyük sem(Bár van aki pont arra kiváncsi amit kimásolnak)

Kellemes Ünnepeket:)

2009. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem, hogy mire gondolsz, és abban egyet is értek, de van olyan kérdés, ahova pont az ilyen válasz a hasznos. :-)
2009. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a vallásos emberekről beszélsz, akik ahelyett, hogy saját maguk elgondolkodnának a kritikán, a bibliából kezdenek idézgetni.


Azt bírom még, amikor egy ateista érvelését is a bibliával akarják megcáfolni... amiben ugye nem hisz... gondolom értitek, mire gondolok

2009. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Attól még a Bibliát illene nagy betűvel írni. Azért másolnak be sokan, mert a kimásolt részben részletesen le van írva a válasz a kérdésére. Ez ugyan az, mintha azt mondta volna, hogy a Google a barátod. Ha a kérdésbe nincs beleírva, hogy szerintetek, mi a véleményetek, akkor nem látok kivetni valót ebben.
2009. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl csak linket szoktam bemásolni olyan kérdésekre amikre könnyen ki lehetne deríteni a választ netről, de gondolom mások is így vannak ezzel,h már nem írják le századszorra ugyanazt hanem betesznek 1 szöveget,hátha így végre mások is megértik...
2009. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek okosnak érzik magukat, ha válaszolnak egy kérdésre: Na, ezt is megmondtam!

Viszont annyira már nem okosak, hogy tudják a választ, ezért aztán inkább előszednek valami hosszú, hangzatos izét, amit nem ők írtak.

2009. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert, helyesen, úgy vélik, hogy az adott kérdésre korábban már valaki, helyesebben, mindenre kiterjedően, szebben megfogalmazva, megadta a választ
2009. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!