Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha szeretnék kiadni egy...

Ha szeretnék kiadni egy verseskötetet, minimum mennyi versnek kell benne lennie?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez rajtad múlik. ha egy kiadóhoz szeretnéd vinni, akkor bizonyára sokra van szükség, hogy egyáltalán gondolkodjanak rajta. de ha saját nyomtatásban szeretnéd, szerzői kiadásként, akkor csak egy nyomdával kell beszélned. ott pedig azt nyomtatnak ki és annyit, amennyit szeretnél. persze kétlem, hogy két vers elég hozzá. de érted gondolom, miről beszélek :)
2011. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyomdához vinném mert találtam egy jót itt a környéken, és eddig kb 30 versem van. Vannak kis egy versszakosak is melyeket a "fejezetek" bevezetőjeként írtam.
2011. okt. 3. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. és mindenképpen most szeretnéd kiadatni őket? nem várnál még, amíg összegyűlik több?
2011. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még ráérek vele. :) Csak biztos, ami biztos megkérdeztem itt is hátha tudnak egy számot mondani mennyi versnek "illik" benne lennie..:)
2011. okt. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!