Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarként kell félni a...

Magyarként kell félni a skinhead-ektől?

Figyelt kérdés
Köthetnek-e belém ok nélkül mint magyar? Vagy csak azért mert elmentem mellettük?
2011. okt. 3. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

A normális ember, ha skinhead, ha akármi, nem köt beléd, ha te is normális vagy.

Az abnormális ember, ha skinhead, ha akármi, beléd köthet, akkor is, ha normális vagy.

2011. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

ha megtudják hogy baloldali vagy akkor is megvernek ugyanúgy.

Ezek csak sörözni járnak a Kétkancsó kocsmába és kötekedés nekik az életcél. Én ismerek ilyeneket.

persze magyarnak tartják magukat de közben olyan nevük van mint Wagnerhoff, Yekateri, Horváth stb...

2011. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
ahogy az első is írta. Nem azon múlik, hogy ki mi, hanem azon hogy normális e az illető, vagy te az vagy e vele szembe. De saját tapasztalatom szerint nem mondhatok semmi rosszat, velem még nem kötekedtek, pedig sokszor találkoztunk az éjszakában velük, meg másokkal is, de MAGYAR még nem kötekedett velem/ velünk. Egy kisebbséghez tartozó gyerek tette a keményet pár haverjával egyszer, illetve a haverjai figyelték a fejleményeket egy hajnalon a disco előtt amerre épp mentem. Csak ordibált magának, feszített, szal a szokásos... Mikor odaértem odaugrott, beszólt. Mérlegelve a helyzetemet, az arcos kb 50 kg színtiszta gyíkfing, én 110 kg meg pár év karate, és gyúrás úgy döntöttem nem csapom meg, csak odéblöltem. Ő morgott, ordibált h lever, persze csak távolról, a csűrhe többi tagja kb elvolt, szal ennyi. Talán jó napjuk volt. Ezt azért írtam le, hogy akár egy ilyen csoportal való találkozásból sem lesz feltétlen balhé.
2011. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Skinheadeknek nevezik magukat pedig azt tudják mit jelent. Nem is skinheadek hanem boneheadek.
2011. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Bántanak ezek mindenkit, csak kell egy ok nekik. Ha a vezéregyéniség kitalál valamit, megy utána a többi is,tiszta csordaszellem.
2011. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántunk OK nélkül senkit! Főleg nem magyarokat! Fehéreket sem. Ha viszont kötekednek velünk az már más dolog.
2011. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg skinheadet ismerek, igazából ők csak a színes bőrű kisebbséget utálják és azokkal sem kötekednek csak azzal akik beszólnak nekik és kötekednek. De amúgy ha bármilyen ember beléjük köt akkor persze hogy ők is visszafognak kötekedni. Egyébként elsősorban a romákkal kötekednek. De ha te is beléjük kötsz akkor ne csodálkozz hogy betörik az orrod.
2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

A skinheadek nem bántják a normális magyarokat. Maximum elcigányosodott magyart, antifát, komcsit vagy egyéb ilyen hulladékot bántanak. Viszont ebben az esetben sem mennek csak úgy oda, kell valami előzmény (pl.: beszólnak neki).


Mindenesetre a 15 éves, tudatlan, 50 kilós ,,skinheadeket" ne vegyük ide. Ők azt sem tudják igazából, hogy mik is. A normális, felnőtt skinheadek nem kötnek bele ok nélkül senkibe sem.

Tehát a skinheadek a magyarok oldalán állnak. Csak annak van félnivalója, aki árt a magyaroknak és ezt nem titkolja.

2011. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem. De ha beszólsz, direkt nekünk jössz akkor nem menekülsz. Ha cigányos magyarról van szó akkor van rá esély de durvább arcoknál sajnos előfordul hogy ha teljesen normális vagy de csúnyán nézel rá odamegy hozzád. Ilyenekből nem kérünk és az ilyenek miatt gondolnak rólunk rosszat. Pedig mi értetek is vagyunk.
2011. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!