Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha bocsánatot kérek attól,...

Ha bocsánatot kérek attól, akinek rosszat tettem, mi változik? Ha eddig haragudott, utána már rögtön nem fog haragudni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, nem megy ez így ilyen automatikusan.Gondolom még nagyon-nagyon fiatal lehetsz, majd ki fogod tapasztalni...
2010. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem változik semmi. Ezzel csak jelzed, hogy sajnálod a dolgot, de hogy a haragja mikor száll el...
2010. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez attól függ, milyen viszonyban voltál vele előtte és hogy mennyire sértetted meg és mivel...de egyébként szerintem fontos a bocsánatkérés, de csak ha tényleg őszinte, és tényleg megbántad, amit tettél... ha engem megbánt valaki, és őszintén bocsánatot kér, akkor én nem tudok rá többet haragudni, mert látom azt, hogy elgondolkodott, megbánta, amit tett, és még arra is képes volt, hogy ezt elismerje előttem...innentől kezdve nincs miért haragudnom rá
2010. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én igen,vagyis én megbocsátok.Ettől ember az ember,hogy képes megbocsátást gyakorolni.És nemes dolog is.Persze ha valami komoly dolog történt akkor időbe telik még be gyógyulnak a sérelmek,de legalább gyorsabban megy.a gesztus nagyon fontos,persze csak ha komolyan gondold,mert ezt megérzik ám az emberek.
2010. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább tudja, hogy megbántad.
2010. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!