Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyen gonoszak az emberek?

Mért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
Annyira gonoszak tudnak lenni.Nem szeetem a konfliktust mert...nem szeretem de ha bántanak muszáj megvádenem magam.Tvaly még jóban voltam...sőt szerettem őket de idén teljesen más minden.Ők azt mondják miattam szerintem meg miattuk változott meg minden.Azt mondják hogy jelentéktelen szr vagyok meg nekem ugrik,meg"majdnem neki ugrottam mikor felemelte a hangját." ezt írta facebookon.Meg minden ocsmány dolgot írtak rólam.Annyira rossz érzés....Ők ilyen nagyon bulizósak azt mesélik hogy hogy hányta végig a club-ot stb....meg hogy hányszor szpta le a másikat.Meg többnek érzik magukat mindenkinél.Tavaly ilyen voltam én is de megakartam változni mert nekem ez már nem tetszik.Ők mindenkit megszólnak hogy pl "ő biztos szűz krva" stb..Én nem tudnék ilyen lenni.Annyira rossz érzés mit csináljak?
2011. okt. 6. 14:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tényleg jelentéktelen avgyok és szánalmas?? Mert már én is ezt érzem.:(
2011. okt. 6. 15:00
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek a csajok kb olyanok mint amilyen az előttem lévő kérdésbe a csaj (az a rbanc féle..) Ja 15 /L
2011. okt. 6. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Nem a te társaságod, és kész.

Keress olyanokat, akikkel megértitek egymást.

Fölösleges ezen idegesítened magad.

Nem vagytok egyformák, ezért kiutálnak maguk közül.

Ez egyébként szinte mindenhol így van.

Aki nem olyan, mint a többség, azt kinézik és kiutálják.

Ez ellen nem lázadni kell, meg keseregni rajta, hanem elfogadni, hogy nem ők a te közeged, és le kell lépni.

Mást tenni nem fogsz tudni.

Megváltozni nem nagyon szokott egy társaság egy ember kedvéért.

2011. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Ha meg nagyon zavar a szaftos beszélgetéseik, ömlengéseik tedd fel őket a napi szarra!

.D

2011. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

99,9 százalék, hogy nem vagy se jelentéktelen, se szánalmas, viszont azzal, hogy nem vagy olyan, mint a többiek (és nem is akarsz olyan lenni), vörös posztót lengetsz előttük és támadási felületet adsz nekik. Közhely és k***a nehéz megvalósítani, de kövesd a saját utadat! Aki nem szeret, aki gonoszkodik veled, előbb utóbb le fog morzsolódni mellőled, te viszont boldog leszel, hogy nem adtad meg magad.

Kitartás!

És keress más "barátokat", ha ezekkel nem tudsz mit kezdeni. Nem kötelező azokkal az emberekkel tartani a kapcsolatot, akikkel nem kedvelitek egymást.

2011. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem,ők a jelentéktelenek és szánalmasak.

Ha meg akarsz változni,akkor nem szabad tudomást venni róluk.

Az egyik füleden be,a másikon ki.Mint a macska.

Facebookon pedig blokkold őket,ezt ők nem látják,akkor még mindig azt hiszik,te látod amit írnak..De nem,Tudod,nem lát szem,nem fáj szív.

Légy okosabb.Nehéz lesz..A szájuk szerint a világ legnagyobb ribanca leszel.Ehhez erő kell és kitartás,hogy ne halld meg őket.Sok sikert!

2011. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most elvagyok pár csajjal...
2011. okt. 6. 15:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Elvagyok nem = a barátsággal...
2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem is akarok barátokat.:d Mert megint így megszívom nem hiányzik az nekem.De elröhögünk együtt eldumálunk stb.Nagyon az igényeim a barátok terén szóval most örülök hogy ők valamennyire megfelelnek nekem.
2011. okt. 6. 15:08
 10/14 anonim válasza:
Nem írtad kik rosszak,de ahogy kivettem az írásodból,a "barátaid" ilyen gonoszak.Az én kislányom 8 éves,és mindig azt mondom Neki ha megbántják,hogy ne foglalkozzon olyanokkal,akik nem érdemlik meg az Ő szeretetét,odafigyelését,kedvességét.Neked is ezt tanácsolom!Egy ideig nehéz lesz,de próbáld meg!Keress olyan barátokat,akikkel jól érzed magad!Sok sikert hozzá!!
2011. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!