Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

Tavaly januárban volt egy vetélésem (20,hét után).

Szóval már mindenki tudott a babáról, most ismét terhes vagyok, januárban fogok szülni, szóval vetélés után 3hónapra estem teherbe(nem tervezett baba, egyszeri "balesetből" csúszott be.) Amit nem bánunk, 37hetes vagyok, minden rendben van a picivel.

Bárki aki meghallja hogy terhes vagyok, felelőtlennek néz, nem érti miért.... Fejeket vágnak és hasonlók, mért ilyenek az emberek? Annyira örülök hogy lesz egy egészséges pici babánk, de mindenki ellenséges vele szemben.

Nem én vagyok az első aki ilyen gyorsan újabb babát vállalt, miért az mások számára a természetes hogy ilyen esetben elveteti a picit??

Nekem meg sem fordult a fejemben...


2010. dec. 20. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel ne foglalkozz! Ez tényleg gonoszság. Hála az égnek, hogy azután a szörnyűség után egy egészséges terhesség végén vagy, és hamarosan találkozol a pici babáddal. Szerintem nem az a természetes, hogy ilyen esetben az ember hallani sem akar újabb babáról, vagy, hogy elveteti, hanem az, hogy törekszik arra, hogy minél hamarabb újra teherbe essen, és, hogy a következő terhesség be is fejeződjön.

Csak magatokkal foglalkozz, és azzal a kis csodával, akit pár héten belül a karjaidban fogsz tartani.

Könnyű szülést, és sok jót kívánok Nektek

2010. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A doki, akihez jársz terhesgondozásra, mit szólt hozzá, ő helyesnek tartja, hogy 3 hónap után teherbe estél és megtartottátok?

Ha igen + még normálisan is fejlődik, akkor semmi gáz.

Én szóba se állnék az álmélkodó, neheztelő stb. közömbös emberekkel a helyedben + senkinek se beszélnék az előzményekről, csak akiben maximálisan megbízom.

32 hetes km.

2010. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Dokim nagyon biztatott hogy minden rendben lesz!

Hát a vetélésem után hallani sem akartam babáról, ezért is védekeztünk) de mikor megtudtam hogy ő mégis minket választott meg sem fordult a fejemben hogy elvetetem....

Valahogy úgy éreztem hogy fentről a kis angyalkánk küldte őt maga helyett.

Nem mondom senkinek de már mindenki tudja, mert 15.hét körül bejelentettük(az előző picit.

Próbálok velük nem foglalkozni, csak olyan rossz hogy ilyen ellenségesek.

2010. dec. 20. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi baj nincs ezzel,ha ez a baba megakar születni ,senkinek semmi köze hozzá.Ő a ti kisbabátok lessz és nem másé.
2010. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem, miért "bűn" ez bárki szemében, hogy újra babát hordasz a szíved alatt. (Számomra inkább az a bűn, ha valaki ilyen-olyan - kényelmi - okokból elveteti a picit...)Szerintem csodálatos, hogy ahelyett, hogy azon kellene szomorkodnotok, hogy elvesztettétek a babátokat, kaptatok helyette egy másik babát, akit szerethettek!


Tényleg kíváncsi lennék, vajon mit kellett volna tenned a fanyalgók szerint. Miért "csúnya dolog", hogy ismét babát vársz?


És persze kívánok nagyon sok boldogságot, egészséget a picike érkezésére!

2010. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok:)

Ezek szerinte csak körülöttem vannak negatív emberek...

2010. dec. 20. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csodálatosan egészséges kis embert kívánok neked,és ne törődj a gonosz,buta emberekkel,sajnos vannak ilyenek.Ez ne befolyásolja a boldogságodat.

18 hetes kismama

2010. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ebben semmi rossz! sőt! ne is foglalkozz a többiekkel!
2010. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az én környezetemben, konkrétan a munkahelyemen értek volna diszkriminációk és különböző aljaskodások a kollégák részéről, ezért aztán én, amint megtudtam, hogy terhes vagyok, el is jöttem táppénzre, mert nem vállaltam fel se a g*ciláda főnököm alattomos kavarásait, se a munkatársak rosszindulatát, mert olyan helyen dolgoztam, ahol még nem terhesen is ment az alámpakolás, ha ott maradok, szerintem a stressztől talán a baba is elment volna.

Szóval én az első perctől hermetikusan elzáródtam ezektől az ostoba és irigy emberektől ( irigyet arra értem, hogy általában az olyanokat rögtön megszólják, akik elmennek hamar táppénzre, de tényleg csak szimpla irigységből, mert addig is kiszakad az ember a taposómalomból...), a mai napig nem bántam meg, mert életem legszebb időszakát élem jelenleg is, távol a sok gonosz aljadéktól....

Bocs.

32 hetes km.

2010. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne törődj az ilyen s...fejekkel.Mert Ők azok.Mondjuk én biztos pofán b...tam volna azt aki fejeket vág mikor közlöm vele a boldogságomat.Ne is figyelj az ilyen primitív emberekre,nem tudom a te helyedbe mit tettek volna,szerintem ugyan azt amit te.Csak egy kicsit el kellene nekik gondolkozni,nem fejeket vágni.

Könnyű szülést kívánok neked és sok boldogságot hozzá,erőt egészséget:-))))

2010. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!