Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék be a lipótmez...

Hogyan juthatnék be a lipótmezei elmegyógyintézet épületébe?

Figyelt kérdés
Fényképezni szeretnék, de nem tudom, hol lehetne erre engedélyt kérni, ha lehet egyáltalán. Gondolom őrzik is az épületet, úgyhogy belógni nehéz lenne.
2011. okt. 6. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy be lehet lógni!
2012. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
voltál már fényképezni?ha nem megyek én is:)
2012. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bejutottál végül?
2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

CSa


most vasárnap a világörökség napon be lehet jutni v legalább is kívül biztos


regisztrálni kell siess


Nagy Sándor üvegablakai a Lipótmezei Elmegyógyintézetben

Indulás: a Bp. II. Hűvösvölgyi úti 116. sz. főbejárat elől

A sétát vezeti: Kriesch György, Körösfői-Kriesch Aladár unokája

Regisztráció: katigyuri87@gmail.com

Belépés két turnusban, csoportonként max. 20-25 fő


[link]

2013. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Jó régi a bejegyzés, lehet már nem is aktuális, de azért hátha. Én most foglalkozom az elhagyott épületekkel, így találtam erre a bejegyzésre. Be lehet hátul surranni a területre, de minden épület zárva van, és van kutyás biztonság őr is. Engedélyről a kerületi önkormányzatnál tudsz érdeklődni. Kérelmet kell írni a megszabott szervnek, ami elbírálja a kérelmet.
2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én már voltam ott fotózni, szoktak rendezni bejárásokat, csak nehéz megtalálni a lehetőséget. Szerintem meg lehet találni a módját, ha ilyen szerveződne az engem is érdekel.


Anno én a Kortárs Építészeti Központtal voltam. Neten keressetek rá! Városi séták néven szerveznek elhagyatott helyekre bejárásokat. Én már kettő ilyen sétán voltam, honlapjukat nézzétek meg és iratkozzatok fel a hírlevelükre, akkor kaptok értesítést a következőről. Ritkán van bejárás, figyelni kell!

2013. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!