Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a sötét karaktereket?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni véleményeket, és például a rajzfilmekben/filmekben az embereket valahogy jobban megfogja a gonosz karaktere: pl. az oroszlánkirályban az emberek többségének Zordon a kedvence, a Harry Potterben a Piton( tudom hogy nem gonosz), vagy esetleg a Dr. House...

Kíváncsi lennék, miért hajlunk feléjük? Mert nem ismerjük a múltjukat? Nem tudjuk miért lettek olyanok, amilyenek?

Kösz a válaszokat!


2009. okt. 4. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
talán azért, mert a jó és ártatlan karaktereket unalmasnak tartják :)
2009. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számomra azért vonzóbbak az ilyen szereplők, mert valahogy titokzatosak, hatalmuk van, érdekesek, és általában valahol még igazán emberiek, és érekel hogy mi vezethet egy életútban ahoz, hogy az illető gonosz legyen, még ha kitalált is a karakter. Gátlástalanul megszerzik azt ami kell nekik és valahogy ez is hozzátartozik a "gonoszok" varázsához :D


Én egyébként szerepjátékos vagyok, és annak ellenére, hogy nagyon bírom az ilyen negatív karaktereket, furcsa módon én még csak egyser játszottam kifejezetten gonoszt, nekem még a vámpír karaktereim is jók és emberségesek a maguk módján XD De szeretek úgy játszani, hogy az egyik játékostársam legalább az a kifejezett negatív hős... Hát furán lettem összerakva...

22/L

2009. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál. Milyen szerepjátékkal játszol?
2009. okt. 6. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy csak úgy megjegyzem, hogy Pitonban sokan nem is Pitont, hanem a színészt "imádják". Hogy miért?...nos ezt mindenki maga dönti el xD Mindenesetre van valami különleges kisugárzása...tudod olyan Pitonos:D
2009. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert mindig megvan a maga oka a gonoszságnak. Gyakran a negatív tapasztalatok az okai. Egy ilyen karakter ettől összetettebbé is válik, hiszen ismeri az élet jó és rossz oldalát is. A pozitív hősökből is lehetne gonosz, személyiségtől függ, hogy ki, mennyit visel el. Általában az árulás, szeretetlenség, csalódás az ideákban rosszabb egy szeretted halálánál, megkeseríti az embert a többiek irányába. A gonosz karakterek múltjában pedig gyakran ez merül fel.
2010. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak úgy szeretem. Tetszik. Na és???
2010. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!