Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skinhead fiú tetszik viszont...

Skinhead fiú tetszik viszont a barátnőm roma származású (kiskorába örökbe fogadták). Szerintetek esélytelen hogy össze álljon velem?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva és már minden bajom van,kérlek segítsetek...

Szóval már pár hónapja tetszik egy skinhead srác,eddig pár szót beszélgettünk de nagyon bejön. De itt jön a probléma. A legjobb barátnőm cigány,akit kiskorába örökbe fogadtak, magyar szülők nevelik és teljesen normális lány lett belőle. Nagyon szeretem őt és sülve-főve együtt vagyunk és attól tartok ha meglát ez a srác a barátnőmmel,egyből le fog írni hogy én cigányokkal barátkozok....

Szeretem a barátnőmet viszont a fiúért is nagyon oda vagyok,és rettegek attól hogy csak ezért nem kellenék neki.

Szerintetek mit csináljak? :(

17/L


2011. okt. 7. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
ez borzalmas
2011. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát szerintem annyira durván nem látszik a barátnőmön de lehet hogy azért mert én már megszoktam.

Nagyon kezdetleges a sráccal a dolog,egyenlőre normálisnak tűnik,de szerintem itt elvéreztem....:(

2011. okt. 7. 18:44
 13/17 bitangbigtank ***** válasza:
34%
Egy skinhead, szélsőséges mióta normális? mellesleg meg ha nem látszik rajta hogy roma és ő se tudja akkor te honnan a büdös francból tudod? Tán nem is tudod hanem gyanítod?
2011. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az derülne ki, hogy nem becsül meg Téged annyira, hogy a barátnőidet elfogadja (most mindegy hogy cigány vagy más téma miatt), akkor valamilyen formában ígyis-úgyis mennie kell előbb-utóbb, mert a párkapcsolatban mégis alap, hogy a Te személyiségedet tiszteletben tartsa.
2011. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem, hogy a gyerekkori barátnődet szerintem mindenképp tartsd meg, ez egy olyan pont, amit az új barátaid vagy elfogadnak, vagy kihullanak - itt csak ők bukhatnak meg, nem Te, és nem a régi barátnő. Ha mondjuk az lenne, hogy emiatt tényleg mennie kéne a fiúnak, azt meg ne sajnáld, mert előbb-utóbb úgyis mennie kellett volna, legfeljebb más dolog miatt. Aki gyerekkori cigány barátnő miatt nem fogad el Téged, az úgyis csak ürügyre vár, azzal előbb-utóbb úgyis gondok lennének még akkor is, ha nem lenne a cigány barátnő.
2011. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

A "szkinhedségnek" is vannak különböző irányzatai. Ha szerencséd van akkor pont antirasszista tipusú.....:)

Jó hát erre kicsi az esély, de tényleg lehet, hogy csak divatból szkinhedkedik.

[link]

2011. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

10-08 09:32 azok nem skinheadek! Azok sharpok.


http://www.youtube.com/watch?v=OrGOtz6Y4_I

2011. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!