Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen mert gyerekem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen mert gyerekem van?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és ey sikertelen kapcsolatból léptem ki. 4 éves lesz a kislányom. Megismerkedtem egy fiúval, 21 éves.

Pár talin vagyunk túl, minden szép, kedves velem, látszólag csüng rajtam, a lányommal is találkozott, barátkozik vele (persze a gyerek azért nem adja könnyen a barátságát).

Ő tanul még és elég elfoglalt emiatt (szakmát tanul).

Nem volt szex köztünk, valahogy nem úgy jött össze, minden talink (eddig 5-6) olyan volt hogy valahol voltunk vagy 3-masban a gyerekkel vagy kettesben.. Normafa, Budai vár stb.

Amúgy smse, Facebookon szoktunk néha beszélni mert talizni csak ritkán heti 1 max néha 2. és nem sokat netezik.

Pár napja találkoztunk, édes volt, imádnivaló, el sem akart engedni. Fél órát búcsózkodtunk, csók,nem akart véget érni... 2 nap múlfva át akartam hívni. Azt mondta beteg lett és otthon pihen. De olyan fura volt, vagyis ez női megérzés. Kérdeztem mire gondol rólunk? Kérte hogy előbb én válaszoljak...és őszintén mondtam, hogy én azt érzem, hogy nekem gyerekem van, másképp élünk (én dolgozom, Ő tanul) és Ő fiata és nem köthetem le erőszakkal. Ő is azt mondta ugyanerre gondolt. Mert hiányzom neki, szereti amilyen vagyok, szeret velem lenni de nem tudja készen áll e erre. DE szeretne találkozni csak ne kapkodjunk el semmit, de nem tudja mit szeretne tőlem.

Az eddigi találkozóink azt mutatták, hogy nagyon fontos vagyok neki és nem erőltette a szexet tehát ez nem is erről szól.... Kb 1 hónapja találkozgatunk és türelmes. Én szeretném és Ő is. Csak elbizonytalanított. A gyerekem, aki a legfontosabb taszít el a fiútól akit szeretek?

Ez ekkora nyomás lenne neki?

Nekem nem a pénze kell, hanem Ő, nem azt várom, hogy eltartson.

Mit csináljak? Várjak? Adjak időt? Vagy szerintetek ezt felejtsem el?


2011. okt. 24. 15:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én miért nem tudok egy ilyen nőt találni mint te..:/ én a helyében minden alkamat megragadnék h veletek legyek..mondjuk 2 külön világ lehetünk felfogásilag.én minél elöbb szeretnék családot alapítani..na mind egy.Neked sok sikert a sráchoz,sztem csak idö kell neki,mert új a szitu.

22/F

2011. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nem nagyon tukmálod rá ezt a gyerek dolgot? Sztem kicsit próbáld első körben lightosabbra venni ezt a kapcsolatot és majd kisül, h mi lesz belőle. Magánvéleményem, h nagyon fiatal ez a fiú hozzád, megijesztheti ez a helyzet. Keress egy náladnál pár évvel idősebb fiút, azok már érettebben tudnák kezelni ezt a helyzetet. 35F
2011. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
52%

"Ez ekkora nyomás lenne neki?" Mintha arról lenne szó, hogy szőke vagy és nem vörös. Mástól van gyereked, ezt se felejtsd el. Nekem sokkal nagyobb probléma lenne ez, mint maga a gyerek.


21/f

2011. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Én egy idősebb, kétgyerekes anyukával járok. Hasonló félelmei voltak, mint neked. De nekem sem a korkülönbség, sem a két gyerek nem okozott gondot. Idősebbek vagyunk és régebb óta ismerjük egymást.

Türelem és beszéljetek meg mindent!

2011. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy ez nagy dolog, de manapság már nem ritkaság, hogy egyedülálló szülők vannak. Ebből kiindulva sose legyen kapcsolata annak aki ki mert lépni egy rossz kapcsolatból? Megértem, hogy ez a baja, ezért mondtam neki, hogy ha úgy érzi, akkor szakítsuk meg a kapcsolatot. Inkább most mint később, amikor már jobban benne vagyunk. Ő mondta hogy félreértem, szeretne találkozni csak nem tudja mit akar és ne siessünk el semmit.


Nem én tukmálom a gyereket sőt. Csak előfordult, hogy nem tudtam hova tenni a csajszit mert másképp alakult a nap és nem volt aki vigyázzon rá, és emiatt le akartam mondani a találkát. Akkor Ő mondta hogy nehogy már, találkozzunk hármasban. Vagy Pesten lófráltam a gyerekkel amikor üzent hogy mi a helyzet mit csinálok, és így találkoztunk... megint hármasban.


Az hogy keress mást... elég rossz válasz... ha MÁS kéne akkor nem ezen agyalnék. Aki szeretett már valakit tudja hogy nem úgy megy, hogy keress mást... :S



Köszi a válaszokat.

2011. okt. 24. 17:13
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

30 voltam ,amikor megismertem egy 24 éves sráct..

A kislányom akkor 5 éves volt.

Mondhatom h egymásba szerettünk és nem érdekelte h gyerekem van,sem a császármetszés a hasamon,azt mondta lesz még egy,mert ö is szeretne tőlem gyereket.

Minket a szex kötött össze azt hiszem.

Mostanra már férj-feleség vagyunk és van egy 2 éves kisfiunk.Épp ma mondta h akar még egy ilyen aranyos kisfiút velem.

2011. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem miért nincs ilyen szerencsém,hogy találjak egy ilyen lányt?:)
2011. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Túlzás nélkül... szép vagyok, sokan szeretnek.... és nekem pont egy olyan srácot kell szeretnem, akivel küzdenem kell :( Túl szép lenne ha minden klappolna :)
2011. okt. 24. 19:04
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

velem nem kellene küzdened:))

hát az élet már csak ilyen,néha az eszünkre,néha a szívünkre hallgatunk. :)

nem mindig"kívánságműsor" ez a dolog,főleg a párválasztás:)

2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát igen, főleg hogy a gyerekem az amin nem is tudok és persze nem is akarok változtatni...
2011. okt. 25. 14:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!