Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok agresszív...

Miért van ilyen sok agresszív buta ember az országban?

Figyelt kérdés
Valahol mindig bele botlok valami idiótában,elhiszem hogy sok gondja van az embereknek....nekem is ugyan úgy vannak problémáim...én miért tudok normális lenni az emberekhez ennek ellenére??
2011. okt. 9. 15:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy példát is mondjak budapesten voltam és 4 megállót kellett mennem a vasút állomásig,a buszon megkérdeztem hogy hol és mikor következik az a megálló,megkérdeztem vagy 8 embert és senki sem tudott normálisan válaszolni,volt aki levegőnek nézett és mintha ott sem lennék és még sorolhatnám a cifrább dolgokat,ez 20 perc leforgása alatt történt kb,amíg egyszer csak oda nem jött egy fiatal srác a busz végéből mert látta hogy mekkora seg.gfej mindenki....
2011. okt. 9. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el nekem hogy nem csak Magyarországon vannak ilyen sok agresszív buta ember..Angliában nap mint nap belebotlok én is ilyenekbe.
2011. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én élek, meg az a szokàs, hogy igen segit neked, de ha jobbra kellene menned,akkor õ elküld balra. Nem tudjàk azt mondani, hogy nem tudom.:):)
2011. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Véleményem szerint erre nevelik az embereket azért, hogy ne tartson össze senki sem senkivel sem. Ha széthúzás van, azt tesznek az országgal, amit akarnak. Felelősség nélküli világ.
2011. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de amit leírtál abban semmi agressziót nem találtam. A reakciójuk meg ha nem is elfogadható, megérthető.

Bizalmatlanok az emberek és ezért félnek mindentől és mindenkitől amiÍ/aki idegen a számukra.

Nem kell ebből akkora gondot csinálni, mindenhol előfordul ilyesmi.

Legközelebb kérdezd a buszvezetőt! ;-)

2011. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ez Pest. Ott csak akkor beszélnek az emberhez, ha cigit kérnek(cigány), bérletet(ellenőr), aprót(csöves), vagy százast(alkesz). Szóval ez nem bunkóság, hanem pesti önvédelmi reflex.
2011. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!