Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak vicces családi, iskolai...

Vannak vicces családi, iskolai sztorijaitok?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek akad pár vicces sztorija az iskolából, egyet én is írok.

Általánosban történt meg ez az eset, matekból írtunk volna. Senki se tanult a dolgozatra jóformán, ezért mindenki azon gondolkodott, hogy úszhatnánk meg, páran be se jöttek, fiúk meg kieszelték, hogy beletörik a kulcsot az ajtóba, beltörték, se ki, se be nem tudott jönni senki. Jött a tanárunk, kiabált, hogy miért nem lehet bemenni az osztályba, hívta a gondnokot, ő megcsinálta a kilincset, bejött a tanár nagyon mérgesen, és 10 perc alatt írtuk meg az írásbelit.

Ha van nektek is hasonló sztoritok, írjátok meg


2011. okt. 20. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Abban mi volt a vicces amit leírtál?
2011. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
én ráfostam a tanári asztalra osztályfőnökin
2011. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Sulisból rengeteg van :d mi egy nagyon vicces társaság voltunk.

Egyszer a biosztanár (osztályfőnök) bejelentette, hogy röpit írunk. Egyik srác pedig puska hiányában a könyvéből próbált információt gyűjteni, mindezt úgy, hogy a kb 300 oldal vastag könyvre ült rá. Meg sem kell jegyeznem: nem volt eredményes a próbálkozása.

Egy másik dolgozat alkalmával (ugyanúgy osztályfőnöknél, csak az éppen kémia volt) egy másik srác szintén a puskáján ült. Ezt kiszúrta a tanár és felállította, azonban nem volt a székén a srácnak semmi. Elnézést kért a meggyanúsításért és visszaültette. Mi viszont hátulról láttuk, hogy a papírdarab hozzátapadt a srác fenekéhez, ezért nem látta a tanár. Alig bírtuk visszatartani a röhögést :D

22/L

2011. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is van egy. 4 éve volt még 8.ba. Nálunk még kötelező volt a tornadressz és ugye a tesink az külön van a fiúk tesijével. A lényeg az hogy én elkéredzkedtem wc re mert nagyon kellett így bementem az öltöző melletti wc-be mert az volt közelebb és hát ugye a jókis dressznek hála le kellett teljesen húznom magamról így gyakorlatilag meztelenül ültem a wc-n mikor végeztem fel álltam hogy kitöröljem bocsi a részletekért és akkor pont rám nyitott az egyik fiú osztálytársam akik lyukas órában oda szoktak wc re járni és full meztelenül meglátott, belém is szerelmesedett de volt olyan udvarias hogy kiment hát égett a pofám ezerrel ma már jókat nevetek rajta :)
2011. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
E ztényleg nem vt vicces...kérdező.
2011. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ballagásom volt, utána étteremben kajáltunk a rokonsággal. Nagyapám hozta a saját pálinkáját,és azzal kínálgatott mindenkit, amíg vártuk az ételt. Nem sokára hozták a 4 személyes tálakat, tele finomságokkal, de addigra papa már vagy 4 felest legurított, igen csak bekészült. Szeretett volna valami köszöntőfélét mondani, amikor pont jött a pincér az utolsó tállal, és már pont tette volna le az asztalra, papa meg annyira magyarázott, hogy kiverte a kezéből a tálat. Ekkor néma csönd lett, a pincér nem győzött mentegetőzni, pedig nem is ő volt a hibás, papa meg beszólt neki, hogy "fiam, maga már több pálinkát nem ihat!" Vissza akart ülni a helyére, de megcsúszott valami húscafaton és seggre esett. Próbált kapaszkodni valamiben, de pechjére így magára rántotta a fél asztalt... Először nagyon röhögtünk, de aztán szembesülnünk kellett vele, hogy kevés lesz a kaja, és anyum ezért le is oltotta a papát, aki megsértődött, és a maradék pálinkáját fogva haza sétált. :D
2011. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Ki számít vidékinek, már ne is haragudj, utolsó? Nem értem, hogy ezt miért írtad oda.
2011. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi bajod a vidékiekkel?
2011. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg,Sokan a falusi embereket szidják a városiak közül hogy mekkora putriban élnek meg szarban meg trágyában megy parasztok meg ilyesmik... de azok a parasztok sokkal boldogabbak ez az egyik a másik hogy ha az a paraszt nem termel a városi éhen hal ugyhogy hálát kéne addni :) és nem folyton oltani :). Úgyhogy nem kéne a vidákieket szidni....
2011. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Most vagy utolsó héten, vagy karácsony előtti utolsó héten 4.-ben (azaz 12.-ben), 18 évvel ezelőtt egy srác bevitte a grillsütőt, és a tanárok által nem használt szekrénybe rejtett, egy hétig páran sajtos melegszendvicset ettek.

Meg valaki bevitt egy általa kreált gombfocipályát, pár hét vagy hónap után elkobozta az ofő, pedig főleg szünetben volt használva, vagy becsöngetés után addig, amíg be nem jött a tanár.

2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!