Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor egyedül megyek a kedvenc...

Mikor egyedül megyek a kedvenc lovamhoz?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. A kedvenc lovamhoz szoktam járni , ő a város szélén van. Busszal megyek oda és néha busszal vissza. Eddig mindig jött velem valamelyik barátnőm.

Holnap egyedül megyek, oda menni eltudok (busszal) de visszafele nem szeretek mert a buszmegállóhoz kell azért gyalogolni és út mellett, jár egy "pár" kocsi. De sok furcsa ember,cigány is jár arra (gyalog, biciklivel). Én meg eléggé bizonytalan, önbizalom hiányos gyerek vagyok.

És mivel egyedül fogok állni a buszmegállóba (ki tudja mennyit mert lehet, hogy megint késik) és mindig attól félek, hogy valaki bántani fog vagy nemtudom :S


2011. aug. 29. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez az Ugrin György lovastanyájánál van?
2011. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem!

Magán háznál :)

2011. aug. 29. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Értem csak kérdem mert ott is ott van a busz megáéló és hát van gy pár cigány is.
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
ez nem lovas kérdés de válaszolok! ha mindig attol félsz,hogy ki fog bántani akkor begolyozol ne vedd őket figyelembe vagy állitsd be ugy a telefonod,hogy 1 gombnyomásra azonal tudjál segitséget hivni ha baj van,ne viselj feltünö és drága cucokat és ne vedd ki a mobilt a zsebedböl állj mindig forgalmas jol láthato helyen és bisztos nem fognak bántani!
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nincs szülő, ismerős, aki el tud kísérni, vagy hozni kocsival?

Én 22 vagyok és én is eléggé parázok a cigusoktól, mert felénk elég balhésak. Táskában befigyel a gázspray (vadászboltban kapható és nem is drága).

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez egyáltalán nem lovas kérdés. Egyébként fűzz meg valami ismerőst, hogy menjen ki veled, akkor is ha nem lovagol, vagy valami rokont/ismerőst aki hazahoz... Esetleg ha járható, akkor biciklivel...
2011. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Telefonokon belehet állítani a vészjelző üzeneteket, ami az oldalsó hangerőgomb háromszori megnyomásával elküldi az előre megírt üzenetet a beállított címzetteknek, érdemes beállítani!

Ne vegyél fel kihívó vagy drága cuccokat, öltözz fel átlagosan, a hajadat csak simán kösd össze, ha esetleg elmegy melletted egy, ne mutass félelmet és semmiképp ne kelts feltűnést! Próbálj mindig jól látható, forgalmas helyen lenni ahol azonnal tudnak segíteni ha valami történik (egyébként forgalmas helyen nem is valószínű hogy bántanának vagy valami) Mobilod legyen a zsebedben ne vedd elő ha látsz egyet, képesek azért is neki menni az embernek! Ha jön veled szembe egy lehajtott fejjel elmész mellette, nyugodt maradsz és nem mutatsz félelmet, nem fognak bántani, ne félj. Esetleg 1-2 beszólás de azokkal nem kell foglalkozni...

Egyébként én is félek tőlük, igyekszem őket elkerülni...

2011. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Könnyű mondani, hogy menjen forgalmas helyre, amikor ezek a városvégi helyek elég kihaltak. Szerintem is a bicaj jó ötlet. Én lovagolni, meg ilyen helyekre egy régebbi ócskább mobilomat viszem, amit nem sajnálok, ráadásul a kutyának sem kellene, persze feltöltőkártyával és nem előfizuval, mert akkor még az ócska mobil is sokat ér, mert ha lenyúlják hamar 100 ezres számlát csinálhatnak.
2011. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ja és lehet ki fogsz röhögni, de ne kíméld a tiszta nacit és cipőt kint a lovak körül, lehet az is visszataszító, ha tiszta lósz*r vagy... Bár amerre én járok ott nincsenek, de mégis biciklivel megyek... Erre a kutya a para, de vehetsz gázsprayt is, mint ahogy írták. De szerintem ha nincs miért, akkor nem fognak belédkötni..
2011. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

paprika spray,gázspray,borsspray amit be tudsz szerezni.

Ha betámadnának belefújod szemükbe,és elfutsz....

2011. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!