Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éjszakában csak az igazán...

Éjszakában csak az igazán "kemények" dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Nem a 3 műszakban dolgozókra gondolok elsősorban.


Szerintetek is van abban valami, hogy az éjszakában mimóza lélekkel nem igazán lehet dolgozni?

Pl. a pultosok nagy része dohányzik, gyakran iszik is, a virágnyelvet hírből sem ismerik, egyik sem fut sírva a sarokba, ha elküldik a fenébe stb. :)

Remélem, érthető nagyjából, mire gondolok.

Én pl. taxis cégnél vagyok, és ott is megfigyelhető a különbség a nappalos és az éjszakás kollégák viselkedésében.

Szerintetek? Az lesz éjszakában dolgozó, aki ilyen lelkületű, vagy az keményedik meg ennyire, akit odavet az élet?


2011. okt. 13. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Dolgoztam éjszaka, nem vagyok mimóza, nem káromkodom, iszom, vagy cigizem, mégis remekül elboldogultam.


Nem igazán hiszem, hogy bármiféle összefüggés volna :)

2011. okt. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondold el h ejszaka mennyi reszeg stb hul-ye ember van, ki keszulnek idegileg
2011. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yuda ***** válasza:

Statisztikát, kutatást nem olvastam, de alig hiszem tévednék, ha azt állítom, hogy az ember normális beállítottsága a nappali élet és éjjeli alvás. Ha ezt valaki felborítja, mondhatja hogy megszokta, de nappal aludni sohasem ugyanaz, mint éjjel és ez hosszú távon a saját biológiánk megerőszakolása- véleményem szerint negatívan hat az ember idegrendszerére..közvetetten pedig a személyiségére- ettől lehet.

Emiatt éjjel nyitottabb lesz az ember a rossz dolgokra...

Tudom, létezhet kivétel, általánosságban írtam.

2011. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!