Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HAJDÚBÖSZÖRMÉNY! Milyen város...

Fix kérdése:

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY! Milyen város szerintetek?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Oda járok suliba:) egyre jobban fejlődik, szépül, csendes én szeretem:)
2011. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott laksz, vagy oda akarsz költözni?

Egyébként az a "fejlődés, szépülés", amit az előttem válaszoló írt, az nem más mint esztelen rombolás.

2011. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én - a kérdező - , itt lakok, sajnos. Pont az érdekelne, hogy mennyire tetszik vagy nem tetszik, ami mostanában ebben a "városban" megy. Szerintem is csak az elmebeteg pusztítás és hatalma pénzek lenyúlása zajlik. Csak ennek senki nem ad vagy nem tud hangot adni. Mert a városi tv és újság a PÁRTé. Ezekben csak magasztalni lehet a városvezető tahókat.
2011. szept. 6. 06:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, a Rákóczin lakom...
2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahhhh... Akkor te tudod a legjobban, miről van szó. Én biztos az egyik fához kötöztem volna magam, ha ott lakok! Amúgy meg szarnak ezek ránk, nagyképű, beképzelt bunkó mindegyik, nem számít semmi csak, hogy minől több pénzt ki lehessen szivattyúzni saját zsebbe a nagy kalapból! Bezzeg ide nem jön a HírTv tényfeltáró riportokat csinálni!!!
2011. szept. 7. 18:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az eszetlen rombolás? Először is, várjuk meg míg kész lesz, nem lesz az csúnya. Másrészt, nagyon sajnálom a Rákóczi utcáról a fákat, de emlékezzünk csak vissza, mi lett a platánsorral a tavalyi viharban.. kidőltek, hatalmas rombolásokat hagyva maguk mögött. Sajnos nem örök életűek a platánfák sem, de pótolva lesz az a fasor is.

Egyébként, nekem különösebb bajom nincs a várossal, bár én kívülről annyit látok a déli lucernásból, hogy úgy mindenki próbál szemet hunyni fölötte. örülök, hogy nem arra lakok.

Amúgy, sok rosszat lehet mondani a városról, a kulturális élet sem túl színvonalas, de amit viszont szeretek benne, hogy csak fél óra, és már Debrecenben van az ember:) ott meg mindent megtalálok ami szem-szájnak ingere. Ebből logikusan következne, hogy akkor költözzek Debrecenbe, de vagyunk sokan, akiknek az a város túl nagy, és pont egy ilyesmi hely a megfelelő, ami közel is van, de nem is túl nyüzsgő:)

Végezetül, aki szerint szar hely, töltsön el egy hetet Hajdúhadházon, aztán gondolja át, hogy mennyivel rosszabb is lehetne:)

2011. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként amit írtál még, abban igazad van, engem is felháborított az, hogy zsinagógát vesz a város, fontosabb fejlesztések helyett.. Viszont, ezért nem csak a város hibás, az egész országban így megy, a pénzek lenyúlása is általános probléma kb az egész országban..

A fákban viszont nincs igazad, azt pótolják hamar, és sajnos az egy kötelező lépés volt

2011. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. Attól még hogy az egész ország fulldoklik a korrupcióban, még nem oldozza fel a helyi súlyos anomáliákat!!!

2. Ezelőtt 5-10 éve kellet volna fákat ültetni a kivágandók közé. Hogy mire kivágják, legyen helyettük. És ne legyen sivatag az egész falu. Nézd meg, mit műveltek a Baltazár D. utcával ezelőtt 5 évvel kivágták az összes szép nagy fát, tavaly (ÉVEKKEL KÉSŐBB!!!)elültettek pár csemetét, ami ráadásul 10 év alatt nő 10 cm-t(fenyőpálma)! Kb. 30 évre "elintézték" az utcát! Totális dilattantizmus.

2011. szept. 9. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A fakivágással nem értek egyet. A korhadt, veszélyes fákat vágják ki, rendben. Anno kifordult egy az Újvárosi utcán, annak közepe nem volt egyáltalán. A rendesen legallyazott egészséges fákkal nem volt semmi baj. Tudom, itthon voltam a vihar alatt. A kivágáskor viszont kiirtották az összeset, azokból viszont max. 10-15 volt aminek korhadt a közepe, a többi makk egészséges volt.

Az aszfaltnál undorítóbb dolgot el sem tudok képzelni járdának, erre most megcsinálják kerékpárúttal egybekötve. Nagyon jó lesz, kinyitom az ajtót, aztán el is sodor egy esztelen biciklis.

Értem én, hogy erre van támogatás meg az építkezés alatt kapnak a munkát az emberek, no meg jó sok pénzt le lehet nyúlni, de miért nem lehet értelmes pályázatok után nézni? Minek kerékpárút a Rákóczira? Főleg csak a körútig? Ott hipp-hopp vége lesz? Eddig sem lehetett teherautókkal behajtani ide, nem zavart senkit az a pár biciklis, bezzeg a körúttól már nagyobb a forgalom főleg a Hadházin, miért nem oda csinálnak? Hihetetlen...

2011. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az!!! Arra hivatkoznak, hogy öregek a fák, jön a vihar és jujujjj... Ez a magyarázot ott sántít, hogy csak azokat az "öreg" fákat vágják ki, amik útba vannak, ha igaz lenne az ok, akkor az Újvárosi utcán is ki kellett volna vágni az összeset!!! Hülyének néznek bennünket. A Hajdúk fővárosa címet magára ragasztó város egy merő unalom. Itt semmi nincs, csak a MAGYARKODÁS EZERREL, pödört bajusz, lovaglás, a puszta szeretete és a gyönyörű múlt emelgetése. A fiatalok, ha tehetik, tömegével menekülnek, nincs munkahely.
2011. szept. 10. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!