Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatok (akár könyv,...

Hol találhatok (akár könyv, akár folyóirat, akár internet) II. világháborús (szerelmes) levelet?

Figyelt kérdés
Hogy kitől kinek az mellékes, a lényeg, hogy levél legyen és a II. VH tól. A legjobb lenne frontról/ra küldött levelekből. főleg magyar nyelven, de angolul is érdekel.
2009. máj. 1. 09:31
 1/3 anonim válasza:
az interneten, esetleg nagyszüleidnél, könyvtárba..
2009. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szomszéd rokon néni férje a 2.vh-ban halt meg 22 évesen.Azután nem ment férjhez a néni,majd rákérdeztetek hátha nei van,csak én most Bp-en vagyok,de anyummal megkérdeztetem neked:)
2009. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megköszönném. Nem szükségesek eredeti levelek, elég ha fénymásolat van róla van ilyesmi, igazából egy könyvhöz kellene.

Előre is köszi

2009. máj. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!