Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pár haverral elkezdenénk...

Pár haverral elkezdenénk zenélni Rockot, hogy kezdjek el tanulni gitározni egyedül? ( pl. könyv vagy internet vagy hogy? )

Figyelt kérdés
milyen tanácsokat ajánlatotok? milyen gitárt? melyik a jobb a sima gitár vagy a basszus?
2011. jún. 25. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is töltsd le a Guitar pro 5-öt vagy 6 ot(én az 5öt ajánlom).Evvel a programmal el birsz kezdeni tanulgatni.Másodszor pedig ha rock akk szerintem vegyél egy Szólógitár(az az sima elektromost)vagy bass gitárt ahogy ti akarjátok.Guitar pro-ba van mindkettő.Én pl ugyan ijen okbol kezdtem el gitározni és nekem az egyik rokonom ajánlott tanárt,de nem egy sima gitár tanárt hanem egy Metálbanda sólósát akivel nagyon szépen haladok(1év lat már megtanultam Slash sólót,Steve Vai szólót(félig),Halloweent,stb).Szerintem azért próbálj meg találni egy hasonló tanárt,mert netröl elég nehéz azért igy.(hangoláshoz töltsd le az AP Guitar Tuner-t).Gitárnak én egy Cort ot ajánlanák(nincs vele személyes tapasztalatom de azt mondják nagyon jók és olcsók.)Ja és ha próbálni akartok akk egy minimum 30w-os erősitőt vegyél.
2011. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letöltöttema Guitar Pro 5-t de kicsit kínai:S
2011. jún. 25. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Előbb talán szerezz egy gitárt, és ha már tudod hogyan kell hangokat/kvinteket/akkordokat lefogni rajta, akkor a Guitar Pro-val könnyen megtanulhatsz számokat.

Itt ez az oldal: [link]

Ide beírod a szám címét, amit meg szeretnél tanulni, és kiválasztod a listából a pro-t, letöltöd, elindítod GP5-tel, és mutatni fogja, mit kell lefogni.

Ezen felül Youtube-on is kereshetsz videókat az alapok elsajátításához.

2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!