Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ez nagyon gáz volt? :SSSSS

Most ez nagyon gáz volt? :SSSSS

Figyelt kérdés

szóval:


voltam kutyátsétáltatni,és egyszercsak előjött két kóborkutya,és annyira megijedtem,hogy elkezdtem síkitozni,és a kutyák elkezdtek csaholni az én kutyám felé,meg ugatni,vicsorogni,és nagyon bepánikoltam,hogy mi történik ha megharapják/ elkezdenek veszekedni -> sohase tudom majd őket szétválasztani és meghalnak,a közelbe nem láttam követ amit a kutyák mellé dobhattam volna,ezért mindkettő kutyába BELERÚGTAM egy nagyon nagyot:(


borzalmas vagyok:(((


2011. okt. 15. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha a kóbor kutyákba rúgtál jól tetted. Logikus hogy magad és a kutyád védted. Viszont ha valami komolyabb kutyád van egy pincsinél, akkor az baj ha nem állt ki érted a kutyád. Amúgy a lényeg. Jól tetted, nem vagy borzalmas stb...
2011. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de ő a kutyám is elkezdett ugatni,meg nagyon fel volt hergelve,meg vicsorgott,de nem akartam kutyaviadalt csinálni.
2011. okt. 15. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Elsőre azt gondoltam, kamu... Megvédted a kutyádat. Mivel még élsz, valószínűleg nem voltak a kóborkutyák valami nagyok. Remélem, nem esett bajuuk. Legközelebb inkább határozottan üvölts rájuk, és óvatosan távolodj el tőlük.
2011. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is magamat, és a kutyámat védtem volna. Ha támadnak, csak akkor. Amíg csak vadul ugatnak, én megijednék, de nem rúgnám meg őket. Azért bárhogy történne, ha rúgok, borzalmasnak gondolnám magam, de a védekezési szándék természetes mechanizmus. Félsz, és teszed amit tenned kell. Semmi baj.
2011. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, felidegesítettél három kutyát az idióta sikoltozásoddal... Az első dolog ilyenkor, hogy NEM pánikolsz... nem tudom, mennyi idős vagy, de inkább a szüleiddel együtt sétáltasd a kutyust.
2011. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Adni kell az ilyen vadállatoknak. Sikítozni nem kell, de a belerúgás természetes. Én általában mindig hordok ilyenkor magammal egy hosszú fadarabot, amivel be tudom aprítani őket.
2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem ÉN idegesítettem fel a kutyákat. amint meglátták az én kutyámat elkezdtek ugatni,meg futni utána tök vadul : O
2011. okt. 15. 14:21
 8/19 anonim válasza:
Sajnálom de te már a pokolra fogsz jutni jobb ha beletörődsz!
2011. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sikoltozz, hadonássz azt szeretik a kutyák!!! Olyankor jól felhergeled őket. A kutyámat meg engem is meg akart támadni egy másik kutya. Az enyémen sem volt póráz meg a másikon sem mivel szabad területen voltunk. Az én kutyám beállt elém és a testével védett. A másik engem is támadni akart, a kutyám meg mindig úgy helyezkedett előttem hogy megvédjen. El sem mozdult mellőlem. Az enyém védekezett és nem támadott vissza. Végig nyugodt voltam mert ha a kutyám megérezte volna hogy ideges vagyok, ő is az lett volna. Láss csodát, többször erélyesen rászóltam a másikra hogy elég, és abba is hagyta. Mi a kutyámmal tökéletesen bízunk egymásban.
2011. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

XD BASSZUS

annyit nevettem ezen amikor olvastam és lejátszódott előttem az egész történet xDD :DD Neee :D


Teljesen logikusan cselekedtél, védekeztél. Jobb ez, mintha elengedted volna a kutyád és széttépik vagy valami ilyesmi, nem?

2011. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!