Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a magyar...

Miért mondják, hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Nemrég volt szerencsém Spanyolországba utazni, szerintem a spanyol nők sokkal szebbek. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kedvesebbek és közvetlenebbek. Mosolyognak, ha valaki megbámulja őket, és integetnek sokszor. Akkor a második kérdésem: miért ilyen beképzeltek a magyar nők,és miért nem lehet rájuk nézni?
2011. okt. 15. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem azért mondják, mert itt nagyon sokféle típus megtalálható, kb. mindenki láthat olyan nőt Magyarországon, aki neki személy szerint bejön.
2011. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 bánomisén ***** válasza:
52%
Ezt a magyarok mondják. A külföldiek meg azt, hogy a magyar nők a legkönnyebben megkaphatók :-)
2011. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Én meg németben voltan és dettó ugyan ezt tapasztalom... Sokkal közvetlenebbek és mosolyognak... Nem a magyar nőkkel van a gond, hanem az itthon uralkodó pesszimista gondolkodással! Sok szép nő van, de ha nem mosolyognak, akkor jó hogy a külföldi szebb... A mai lecke lányok: Tessék mosolyogni! :)
2011. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Jajaa, ezt a magyarok mondják.
2011. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem minden nemzet azt mondja, hogy a saját női a legszebbek.

Magyarországon még nem sok mosolygó embert láttam, se nőt, se férfit.

2011. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondják, ez városi legenda.
2011. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
szerintem igenis a magyar nők a legszebbek :Đ
2011. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

már bocsánat, de

nem lehet, hogy az ottani lányok más viselkedéshez szoktak az ottani pasiktól?

Mert nem csak a magyar csajokkal van baj. Néha a pasik is akkora egy állatok. Főleg, ha valaki nem tehet arról, hogy hogy néz ki a teste, arca. Ne tudd meg, milyen így élni, de tapasztalatból írom, ma Magyarországon csak divatszó az esélyegyenlőség, de tartalom nincs mögötte.

2011. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Jómagam még csak külföldi hírességektől hallottam. Sokszor amikor riportot készítettek velük, és szóba került kicsiny hazánk, akkor zárásként hozzátették:

,,Ja, és a magyar nők a legszebbek."


Nagyon változatos nép vagyunk. Nincs olyan, hogy tipikus magyar, így ahogyan fentebb említették mindenki talál kedvére valót.

2011. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

A magyarok szerint a magyar nők a legszebbek, a lengyelek szerint a lnegyelek, a franciák szerint a francia nők stb.

A külföldi hírességek is csak "nyalizásból" mondják. Ráadásul gyakran kérdezi a riporter, hogy "és mit gondolsz a magyar lányokról?", és erre jön a válasz, hogy "nagyon szépek". Mert mit mondhatna? Hogy rondák?

2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!